"40 kontra 20". Kasia stanęła przed ołtarzem. Już teraz zapowiada dziecko

Katarzyna Kilanowska (Instagram)
Katarzyna Kilanowska (Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram

16.11.2023 16:36

"40 kontra 20". W końcu nadszedł wyczekiwany moment w życiu Kasi - wyszła za swojego partnera. Bajeczny ślub odbył się na plaży.

40 kontra 20 to program TVN-u, w którym dwóch uczestników o dużej różnicy wieku stara się wkraść w łaski kilkunastu uczestniczek. Na końcu każdego sezonu widzowie dowiadują się, z kim panowie koniec końców się zwiążą. Jedną z finalistek programu jest Katarzyna Kilanowska, która skończyła wspólnie z 28-letnim Tomkiem. Ta relacja jednak nie zdała próby czasu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Szymon Majewski o Szymonie Hołowni i Pawle Kukizie

"40 kontra 20". Kasia wzięła ślub swoich marzeń

Po szybkim rozstaniu z młodszym od siebie mężczyzną, Kasia znalazła szczęście u boku kogoś zupełnie innego. Niewiele czasu minęło, aż w końcu para zdecydowała się jeszcze mocno zacieśnić swoją więź. O ślubie uczestniczka 40 kontra 20 pisała jeszcze w październiku.

Jak szybko leci ten czas! Do dziś pamiętam wszystkie nasze rozmowy na początku roku, wszystkie plany, które planowaliśmy, a które teraz realizują się. Sukienka wybrana! - ogłosiła.

Teraz pochwaliła się zdjęciami z wyczekiwanej uroczystości. Odpowiedniej dozy romantyzmu z pewnością nie brakowało. Ceremonia wprost z marzeń odbyła się na plaży i to nie byle gdzie, bo na Malediwach. W opisie wprost wyraziła swoje ogromne podekscytowanie wejściem na nową drogę życia.

Od teraz... pan i pani Ozel. Poślubiłam najlepszego męża na świecie. Mojego przyjaciela, pokrewną duszę, kochanka. Pytania?

Będzie dziecko?

Rozanieleni obserwujący Kasi wyjątkowo pozytywnie zareagowali na fotki ze ślubu. Jeden z komentarzy zawierał sugestię, która zwróciła uwagę influencerki:

Żyjcie w miłości i szczęściu. Piękna para. Teraz pora na dzidziusia.

Na jej reakcję nie trzeba było długo czekać. Wkrótce padła krótka, ale wymowna odpowiedź.

Dokładnie - napisała Kasia.

Lubiliście Kasię w programie TVN-u?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Zobacz także