Adam Zdrójkowski pokazał nową ukochaną. Już nie rozpacza po Gąsiewskiej?

Adam Zdrójkowski
Adam Zdrójkowski
Źródło zdjęć: © fot. Instagram

09.10.2023 12:12

Związek Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej miał przetrwać wszystko. Niestety, jak wiele pierwszych miłości, nie przetrwał próby czasu. Najwyraźniej aktor nie rozpacza już po Gąsiewskiej, bo właśnie wstawił zdjęcie z nową ukochaną.

Adam Zdrójkowski w show-biznesie zaistniał jako środkowy syn Natalii i Ludwika Boskich z serialu "Rodzinka.pl". Młody aktor próbuje także swoich sił jako biznesmen w gastronomii.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Adam Zdrójkowski był w związku z Wiktorią Gąsiewską

Młodzi aktorzy związali się ze sobą po wspólnej pracy na planie Rodzinki.pl. Choć obydwoje byli bardzo młodzi, deklarowali swoją dojrzałość i stałość uczuć. Okazało się, że pierwsza miłość, choć bywa zwykle bardzo silna, nie zawsze bywa ostatnia.

W 2021 roku para rozstała się. Żadne z nich nie ogłosiło tego oficjalnie, a gdy po finale "Tańca z Gwiazdami" Wiktoria Gąsiewska została przyłapana na czułościach z Jakubem Lipowskim, tancerzem, wielu internautów oskarżyło ją o zdradzanie swojego partnera. Dopiero wtedy gwiazda wyznała, że w związku nie jest już od jakiegoś czasu. Sam Adam Zdrójkowski skomentował to dość oszczędnie, ale sugerując, że wersja Wiktorii jest niekoniecznie ich wspólną wersją przebiegu wydarzeń.

Jest mi wybitnie przykro i na tym zakończę - powiedział wówczas.

Dopiero od niedawna w wywiadach wypowiadają się na swój temat całkiem miło, życząc sobie wszystkiego, co najlepsze.

Nowy związek Adama Zdrójkowskiego

Jeszcze wiosną 2023 roku, w rozmowie z nami, Adam potwierdził, że randkuje, ale tajemniczo dodał, że może z jedną osobą. Okazuje się, że od kilku miesięcy aktor spotyka się z tajemniczą Sandrą z okolic Zielonej Góry. Dziewczyna ponoć poznała już jego najbliższych.

Adam spotyka się z Sandrą od kilku miesięcy. Jak najbardziej mają wobec siebie poważne zamiary. Ona poznała już jego rodzinę i przyjaciół, a on odwiedził ją ostatnio w jej rodzinnych stronach - napisał Shownews.

Ostatnio Adam Zdrójkowski pochwalił się wspólnym zdjęciem z nową ukochaną na Instastories. Fotografia powstała w pięknej Hiszpanii. Niestety, szybko zniknęła z Instagrama. Nowej fotki szybko możemy się nie doczekać.

Jeden medialny związek Adam ma już za sobą i zdecydowanie nie tęskni za tym rodzajem uwagi ze strony dziennikarzy oraz fanów. Doskonale pamięta, jak wszyscy latami roztrząsali najmniejszy kryzys w jego związku z Wiktorią i nie chciałby tego ponownie przeżywać. Tym razem sprawa jest o tyle prostsza, że Sandra nie jest osobą publiczną i nie ma parcia na szkło. Adamowi jest to na rękę, bo dzięki temu ich relacja może dojrzewać z dala od błysków fleszy i niepotrzebnych plotek - tłumaczy źródło portalowi Shownews.

Trzymacie kciuki za jego nowy związek?

  • Adam Zdrójkowski
  • Adam Zdrójkowski
  • Adam Zdrójkowski
[1/3] Adam Zdrójkowski Źródło zdjęć: © fot. Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także