Afera w "Sanatorium miłości". Czy Janina naprawdę jest materialistką bez serca?

Afera w "Sanatorium miłości". Czy Janina naprawdę jest materialistką bez serca?

Janina i Tadeusz z "Sanatorium miłości"
Janina i Tadeusz z "Sanatorium miłości"
Źródło zdjęć: © fot. Instagram
15.05.2024 12:37

Janina i Tadeusz byli uczestnikami szóstej edycji "Sanatorium miłości" i wszystko wskazywało na to, że po programie będą razem. Ich drogi się jednak rozeszły, a Tadeusz zdecydował się udzielić szokującego wywiadu na temat eks partnerki. Ta nie czekała długo z odpowiedzią.

Po szóstej odsłonie "Sanatorium miłości" rozpętała się niemała awantura. Jej bohaterami zostali Janina i Tadeusz, którzy, jak się wszystkim wydawało, chcieli budować poważniejszy związek. Dzisiaj jednak portal shownews.pl poinformował, że to już koniec wielkiej miłości seniorów. Nie było to jednak rozstanie w przyjaźni - Tadeusz zgłosił się bowiem do Plejady, żeby tam opowiedzieć o prawdziwej - jego zdaniem - naturze Janiny. W rozmowie padły naprawdę poważne zarzuty:

(...) Nabrałem wątpliwości, gdy zaczęła pytać o wysokość mojej emerytury, mój dom i jego wartość. Podczas krótkich wywiadów powiedziałem wprost, że mam wahania względem niej, bo nie wiem, czy jest zainteresowana moją osobą, czy może moją emeryturą. (...) Janinka okazała się materialistką

- wyznał Tadeusz, wywołując burzę wśród fanów programu "Sanatorium miłości".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Janina komentuje zachowanie Tadeusza

W związku z wyznaniem Tadeusza, portal shownews.pl zdecydował się porozmawiać z Janiną i poznać jej wersję wydarzeń. Kobieta była niezwykle zaskoczona wywiadem byłego partnera i wyznała, że tak, jak każdy uczestnik, przyjechała do programu, żeby znaleźć miłość, a Tadeusz od początku dawał jej do zrozumienia, że coś do niej czuje.

(...) Szepcze mi do ucha, że "przyjechałem tu po ciebie". Zaczynam traktować to z szacunkiem, rozmawiamy poważnie o życiu, o naszych domach, planach, zobowiązaniach, a także o finansach. To normalne rozmowy odpowiedzialnych ludzi, szanujących się wzajemnie, a teraz czytam, że jestem materialistką...

- wyznała Janina i jasno dała do zrozumienia, że zawiodła się na Tadeuszu.

Tadeusz sprzedaje wspólne zdjęcia z Janiną

Bohaterka szóstego sezonu "Sanatorium miłości" opowiedziała również, że po programie skontaktowała się z Tadeuszem i zakomunikowała, że chce ich relację nazywać tylko "przyjacielską". Chociaż na początku mężczyzna zgodził się na taki rodzaj relacji, niedługo później światło dzienne ujrzał wywiad, w którym stwierdził, że ich relacja nie mogła być dalej kontynowania, ponieważ Janina czyhała na jego majątek!

Tymczasem kobieta była gotowa na poważną relację i chciała dać szansę temu, co wspólnie stworzyła ze swoim programowym partnerem. Ten jednak nie miał takiego samego zdania na ten temat i mimo rozstania... i produkuje kubki ze zdjęciami jego oraz Janiny.

Na tych kubkach jest nasze wspólne zdjęcie z Martą Manowską. Ja nie wyraziłam zgody na takie rzeczy, nie wiem co na to Marta... Pochwalił mi się, że zamówił ich dość dużo...

- wyznała Janina, kompletnie nie rozumiejąc zachowania Tadeusza.

Tym samym uczestniczka show ma nadzieję, że mimo tego, co zrobił jej były partner odnajdzie jeszcze szczęście u boku jakiegoś mężczyzny, który nie będzie miał co do niej żadnych wątpliwości.

Jesteście zaskoczeni wywiadem Tadeusza? Spodziewaliście się po nim takiego zachowania?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także