Afera wokół urodzinowej imprezy małej Antosi. Sylwia Bomba nie wytrzymała

Afera wokół urodzinowej imprezy małej Antosi. Sylwia Bomba nie wytrzymała
Afera wokół urodzinowej imprezy małej Antosi. Sylwia Bomba nie wytrzymała
Źródło zdjęć: © Instagram, KAPIF
Dymek
oprac. Dymek

15.12.2023 13:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sylwia Bomba zorganizowała córce bajkową uroczystość z okazji 5. urodzin. Niestety, huczna impreza dla dzieci nie wszystkim się spodobała. Pod filmem z udziałem małej Antosi rozpętała się afera.

Córka Sylwii Bomby skończyła 5 lat. Z tej okazji celebrytka postanowiła zorganizować jej uroczystość jak z bajki. Nie brakowało atrakcji, pyszności na stole, masy gości, zabawy i uśmiechów. Mała Antosia wygląda jak księżniczka i z pewnością tego dnia bawiła się znakomicie. W końcu jej dumna mama zadbała o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Nagraniem z urodzinowej imprezy Bomba podzieliła się na swoim Instagramie.

Córeczko, obyś była szczęśliwa całe życie tak jak tamtego dnia. Jest z nami 5 lat i budzi uśmiech nie tylko na mojej twarzy - napisała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Afera pod postem Sylwii Bomby. Poszło o urodziny Antosi

Niestety, jak to bywa, trudno dogodzić wszystkim. Pod nagraniem z urodzin córki Bomby rozpętała się mała burza. Niektórzy zaczęli bowiem twierdzić, że celebrytka robi wszystko "na pokaz" i "bez umiaru".

Super, ale za dużo wszystkiego, bez umiaru, to widać, że jest na pokaz, ale pomysł bardzo dobry, bardzo lubię Joanny Krupy video z córka. Tam jest wszystko naturalne i pełne miłości, tutaj przesłodzone za bardzo - napisała jedna z internautek.

Tych słów Bomba nie zamierzała jednak zostawić bez odpowiedzi. Zareagowała, pisząc, że zabawa z pewnością nie była na pokaz, a urodziny były właśnie takie, a nie inne, bo o takich marzyła jej córka.

To są bajkowe urodziny dla 5-latki, uwierz mi, że zabawa nie była na pokaz i miałam totalnie wywalone, czy coś tam się uda, czy się nie uda… Najważniejsze szczęście Tosi, chciała takie urodziny w tym miejscu, to dostała.

Dobrze jej odpowiedziała?

  • Urodziny córki Sylwii Bomby
  • Urodziny córki Sylwii Bomby
  • Urodziny córki Sylwii Bomby
  • Sylwia Bomba z córką
  • Sylwia Bomba
[1/5] Urodziny córki Sylwii BombyŹródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także