Maja "Frytka" Frykowska wraca do show-biznesu? Gwiazda "Big Brothera ma 47 lat

Maja "Frytka" Frykowska wraca do show-biznesu? Gwiazda "Big Brothera ma 47 lat

Agnieszka Frytka Frykowska
Agnieszka Frytka Frykowska
Źródło zdjęć: © kapif
20.04.2024 11:40, aktualizacja: 21.04.2024 07:59

Maja "Frytka" Frykowska była gwiazdą programu "Big Brother". Jej skandaliczne (jak na tamte czasy) wyczyny przed kamerami, były szeroko komentowane. Jak Frytka wygląda dziś i czym się zajmuje?

Maja "Frytka" Frykowska (przed zmianą imienia znana była jako Agnieszka), wzięła udział w jednej z edycji programu "Big Brother", gdzie widzowie mogli podglądać zamkniętych w jednym domu uczestników show. Zasłynęła tam "sceną w jacuzzi", z której następnie musiała się tłumaczyć podczas wywiadów. Po pewnym czasie nawróciła się i stała się zagorzałą katoliczką. Co dzieje się z nią teraz?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Maja "Frytka" Frykowska nie zniknęła po "Big Brotherze"

Celebrytka wystąpiła w "Big Brotherze" w momencie, gdy programy typu reality-show dopiero raczkowały. Skandal, który wywołała, odbił się szerokim echem i tak naprawdę nigdy o nim nie zapomniano. Mimo tego kobieta nadal próbowała swoich sił w show-biznesie.

Maja "Frytka" Frykowska wystąpiła także w programie "Bar". Prowadziła również program "Gierki nocne" w stacji ITV. Próbowała swoich sił jako aktorka i pojawiła się w "Świecie według Kiepskich", ale były to epizodyczne role i w świecie filmów i seriali Frytka nie zagrzała długo miejsca.

Jak wygląda obecnie Maja "Frytka" Frykowska

Dziś celebrytka ma już 47 lat. Czy bardzo się zmieniła? Trzeba przyznać, że kobieta może poszczycić się świetną sylwetką. Maja pojawiła się na Gali finałowej II Edycji konkursu Mrs. Poland International. Pozowała do zdjęć w różowej sukience, która podkreślała jej figurę. Do tego dobrała niewielką, bordową torebkę i jasne sandały.

Maja "Frytka" Frykowska nadal jest blondynką i stawia na naturalność. Na ten wieczór zdecydowała się na rozpuszczone swobodnie włosy. Także w makijażu postawiła na umiar. Powieki podkreśliła subtelnie błyszczącym, złotym cieniem i kreską, a na usta nałożyła delikatną szminkę.

Czy to oznacza, że Frytka wraca do show-biznesu?

Agnieszka Frytka Frykowska
Agnieszka Frytka Frykowska© KAPIF | KAPIF.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także