Agnieszka Hyży o odejściu Macieja Dowbora z Polsatu. Padły słowa o WYPALENIU

17.06.2024 18:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czy Agnieszka Hyży wróci do telewizji? Gwiazda tylko u nas skomentowała odejście Macieja Dowbora z Polsatu i wspomniała o "Twoja twarz brzmi znajomo".

Agnieszka Hyży w rozmowie z Jastrząb Post przyznała, że potrzebowała odetchnąć od telewizji i złapać szerszą perspektywę. Czy teraz jest gotowa na wielki powrót?

Agnieszka Hyży o powrocie do Polsatu

Gwiazda zaliczyła dłuższą przerwę od telewizji. Jak sama przyznaje, było jej to potrzebne.

Był taki czas, że nie było propozycji, formatów, w których czułabym się dobrze. Więc to wyszło naturalnie - zarówno ci, którzy rozdają te propozycje jak i ja - czuliśmy, że to nie jest to miejsce i ten czas. Ja się nigdy nie pokłóciłam z telewizją, nigdy nie wydałam oświadczenia, że nigdy więcej. Jestem w bardzo dobrych relacjach z ludźmi z telewizji. I zawsze to powtarzałam, że jak przyjdzie propozycja, która spełni oczekiwania włodarzy, widzów i moje, to jestem otwarta.

Agnieszka Hyży o odejściu Macieja Dowbora z Polsatu

Zaskakującą decyzję podjął ostatnio Maciej Dowbor, który oświadczył, że odchodzi z telewizji i pożegnał się z Polsatem.

Giełda nazwisk się już rozpoczęła. Nie miałam okazji rozmawiać z Maćkiem, ale na tyle, ile go znam, a wydaje mi się, że znam go dobrze, to on to kocha. Jest w tym świetny i jest profesjonalistą, ale myślę, że świetnie się odnalazł w świecie on-line. Każdy ma taki moment wypalenia. Być może u Maćka jest tak, że nie ma tych satysfakcjonujących propozycji, które go rozwijają. Może nadejdą z innych stacji, a może z Polsatu. To jest wielka niewiadoma.

Agnieszha Hyży o "Twoja twarz brzmi znajomo"

Czy Agnieszka wie, kto poprowadzi "TTBZ"?

Rozmawiałam z Edwardem Miszczakiem i prawo dyrektora jest też takim prawem, że zatrudnia się ludzi, którzy według niego do czegoś się nadają. Myślę, że zarówno Nina Terentiew jak i Pan Miszczak mają to coś. Czyli umiejętność podejmowania dobrych decyzji. Pewnie tak samo będzie z "TTBZ" - jeżeli uznają, że brakuje tam pierwiastka kobiecego, to zapewne ten katalog osób, o których będą myśleli, będzie spory. Ja wiem jedno - to nie jest myślenie tu i teraz. To jest szersza perspektywa.

Czy Agnieszka widziałaby się w roli prowadzącej "TTBZ"?

Ja jestem otwarta na wszelkie rozmowy i propozycje, które wpisują się w to, co potrafię, w czym i ja uważam, że jestem dobra i widzą to moi pracodawcy. Jest wiele formatów na rynku, nie tylko "TTBZ", które spełniałyby moje marzenia i oczekiwania i miałabym do tego predyspozycje. Czas pokażę. Z tego co wiem, jesień jest niedługo i będą wtedy wszystkie karty odsłaniane.
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także