Agnieszka Kaczorowska odrzuciła propozycję "Tańca z gwiazdami". Wiemy dlaczego. "Miałam klapki na oczach"

Agnieszka Kaczorowska odrzuciła propozycję "Tańca z gwiazdami". Wiemy dlaczego. "Miałam klapki na oczach"

Agnieszka Kaczorowska odmówiła powrotu do "Tańca z gwiazdami"
Agnieszka Kaczorowska odmówiła powrotu do "Tańca z gwiazdami"
Źródło zdjęć: © KAPIF | Picasa
22.02.2024 11:25, aktualizacja: 22.02.2024 12:32

Agnieszka Kaczorowska przed laty była jedną z największych gwiazd "Tańca z gwiazdami". Okazuje się, że aktorka miała otrzymać propozycję powrotu do telewizyjnego hitu, ale odmówiła. Zdradziła naszej reporterce, dlaczego podjęła taką decyzję.

Agnieszka Kaczorowska zyskała ogromną popularność dzięki roli w "Klanie". Przez cztery lata pokazywała także swoje taneczne umiejętności w "Tańcu z gwiazdami", a w parze z Krzysztofem Wieszczkiem zdobyła Kryształową Kulę. Okazuje się, że producenci show ponownie chcieli zaangażować Agnieszkę, ale ta odmówiła. Dlaczego?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Agnieszka Kaczorowska odmówiła udziału w nowej edycji "Tańca z gwiazdami"

W rozmowie z Karoliną Motylewską Agnieszka Kaczorowska przyznała, że proponowano jej udział w "Tańcu z gwiazdami". Aktorka jednak ma na tyle zapełniony grafik, że nie może sobie pozwolić na tak czasochłonne zajęcie. Zwłaszcza że jest także mamą dwóch córeczek.

Nie mam takiej możliwości, żeby przez cały tydzień nie pracować, przy moich wielu obowiązkach i wielu obszarach, w których działam (...) Ja nie biorę projektów, tutaj nawiążę do "Tańca z gwiazdami", ponieważ dostałam propozycję, aby tańczyć w tym programie w tej nowej edycji (...) Kiedy tańczyłam w tym programie, to nie byłam jeszcze mamą, nie miałam tych zobowiązań, miałam klapki na oczach i mogłam sobie pracować. Nie jestem w stanie wziąć projektu, w który musiałabym się zaangażować 7 dni w tygodniu po tyle godzin, gdzie w weekendy nie byłoby mnie wcale w domu wyjaśniła.

Aktorka nie ukrywała, że przed laty mogła sobie pozwolić na czasochłonne projekty, ponieważ nie była mamą. Teraz stara się stawiać twarde granice między życiem zawodowym a osobistym.

Agnieszka Kaczorowska nie posłała córek do żłobka

W rozmowie z Jastrząb Post Agnieszka Kaczorowska poinformowała, że świadomie z mężem zrezygnowali z posyłania córek do żłobka. Na szczęście tak poukładali swoje życie, że mogą zapewnić pociechom opiekę w domu.

My świadomie zrezygnowaliśmy ze żłobka, bo mamy taką możliwość, aby ktoś zawsze z nią był. Albo ja, albo Maciej, albo moja mama. Wysyłanie do żłobka, kiedy ona jeszcze nie mówi i nie jest w stanie opowiedzieć, co się w danym dniu wydarzyło, czujemy, że nie jest dla nas ok — wyznała.

Postanowiliśmy skontaktować się z Polsatem i potwierdzić, że Agnieszka Kaczorowska otrzymała propozycję udziału w "Tańcu z gwiazdami". Jak tylko otrzymamy stanowisko stacji, zostanie ono opublikowane.

Agnieszka Kaczorowska o "Tańcu z gwiazdami"
Agnieszka Kaczorowska o "Tańcu z gwiazdami"© KAPIF | Picasa
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także