Agnieszka Kaczorowska o aferze wokół "Tańca z Gwiazdami". "Gdy ktoś na mnie pluje"

Agnieszka Kaczorowska o aferze wokół "Tańca z Gwiazdami". "Gdy ktoś na mnie pluje"

Agnieszka Kaczorowska odpowiada na zarzuty (fot. KAPiF)
Agnieszka Kaczorowska odpowiada na zarzuty (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
15.03.2024 09:48

Agnieszka Kaczorowska nie zdobyła posady jurorki w "Tańcu z Gwiazdami", choć o nią walczyła. Iwona Pavlović ostatnio pozwoliła sobie na zgryźliwy komentarz na temat aktorki. Odpowiedź padła podczas rozmowy przeprowadzonej przez Jastrząb Post.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Agnieszka Kaczorowska o aferze wokół "Tańca z Gwiazdami"

Jeszcze kilka miesięcy temu Agnieszka Kaczorowska liczyła na to, że uda jej się zdobyć posadę jurorki w Tańcu z Gwiazdami. Tak się jednak nie stało, a aktorka nie szczędziła gorzkich słów Tomaszowi Wygodzie, który wygrał selekcję. Iwona Pavlović później ostro dopiekła aktorce, określając ją jako "niejaką panią Kaczorowską".

W rozmowie z nami główna bohaterka całego zamieszania wyznała, jakie ma podejście do całej sytuacji. Nie zamierza siedzieć cicho, gdy spada na nią krytyka. Daje sobie przestrzeń na to, aby wyrazić także negatywne emocje.

Ja skończyłam etap w moim życiu, że na wszystko będę spuszczać zasłonę milczenia. Kiedy ktoś na mnie pluje, to nie będę udawała że to deszcz. Potrafię powiedzieć stop, potrafię odbić piłeczkę. Może nie do końca zawsze jestem dumna, natomiast ja też jestem człowiekiem, mogę się zwyczajnie wkurzyć i tyle - przyznała.

Agnieszka Kaczorowska robi marketing "Tańcu z Gwiazdami"?

Kaczorowska nie ukrywa jednak, że powoli ma już dość tematu Tańca z Gwiazdami. Jak sama przyznaje, nie chce dłużej tego ciągnąć, ponieważ "nikt jej nie zapłaci za marketing programu".

Ja chyba chciałabym powoli zakończyć wszelkie wypowiedzi związane z "Tańcem z Gwiazdami" ponieważ tylko i wyłącznie robi to robi marketing temu programowi, a gdy wystawię fakturę za ten marketing, to chyba nikt jej nie zapłaci - ucięła.
Agnieszka Kaczorowska została upokorzona przez Pavlović (fot. KAPiF)
Agnieszka Kaczorowska została upokorzona przez Pavlović (fot. KAPiF)© KAPiF
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także