Agnieszka Kaczorowska zastąpi Iwonę Pavlović? Skomentowała powrót do "Tańca z gwiazdami". "Dużo się nauczyłam"

Agnieszka Kaczorowska Iwona Pavlović
Agnieszka Kaczorowska Iwona Pavlović
Źródło zdjęć: © KAPIF

31.12.2023 08:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Kaczorowska skomentowała doniesienia o powrocie do "Tańca z gwiazdami". Aktorka i tancerka odniosła się także do plotek o tym, że miałaby zastąpić Iwonę Pavlović. Jest gotowa na kolejną przygodę z programem?

Widzowie "Tańca z gwiazdami" będą musieli przyzwyczaić się do nowego składu jury. Informację o zakończeniu przygody z programem przekazał Michał Malitowski, mówi się także o możliwym zniknięciu Andrzeja Grabowskiego, a nawet Iwony Pavlović. Tę drugą według plotek mogłaby zastąpić Agnieszka Kaczorowska. Jak kwestię powrotu do tanecznego show skomentowała sama zainteresowana?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Agnieszka Kaczorowska wraca do "Tańca z gwiazdami" jako jurorka?

W rozmowie ze Światem Gwiazd Agnieszka Kaczorowska przyznała, że wyobraża sobie siebie w "Tańcu z gwiazdami", ale niekoniecznie ponownie w roli tancerki.

Wyobrażam sobie, oczywiście, że sobie wyobrażam, natomiast w innej roli, ponieważ ja jestem taką osobą, która chce się rozwijać, podejmować nowe wyzwania i nie powtarzać tego, co już jest przeze mnie sprawdzone. Tam już byłam. Ten etap jest już zakończony, on był fantastyczny (...) to nie są zupełnie decyzje, na które ja mam jakikolwiek wpływ. Ja mogę zrobić maksa ze swojej strony, natomiast w rezultacie decyzję podejmuje ktoś gdzieś na górze i to już nie zależy ode mnie — oceniła.

Czy jednak gdyby okazało się, że Agnieszka otrzyma propozycję powrotu do "Tańca z gwiazdami", byłaby gotowa zastąpić Iwonę Pavlović?

Agnieszka Kaczorowska w jury "Tańca z gwiazdami" za Iwonę Pavlović? Skomentowała

Agnieszka Kaczorowska podkreśliła, że nie chciałaby zająć miejsca Iwony Pavlović w "Tańcu z gwiazdami". Przeciwnie, chętnie usiadłaby obok niej, żeby móc skonfrontować swój punkt widzenia w "Czarną mambą".

Nikt tu nikogo nie chce zastępować. Po pierwsze, to się dzieje w ogóle w każdej branży, że rzeczywiście jest potrzebna ta świeża, nowa energia, dalej ekspercka i z dużą ilością doświadczenia, bo tu nie chodzi o to, żeby brać kogoś, kto nie ma o czymś zielonego pojęcia (...) A tak z mojej już osobistej, zupełnie prywatnej perspektywy, ja nikogo nie chcę zastępować. W ogóle dla mnie byłoby ogromnym zaszczytem usiąść obok pani Iwony i się z nią nieraz nie zgodzić, bo rzeczywiście często mam odmienne zdanie — podsumowała.

Czas pokaże, czy panie będą mogły przedyskutować oceny uczestników nowej edycji "Tańca z gwiazdami".

  • taniec z gwiazdami xiii edycja polsat - final
Pavlovic Iwona, Motylewska Karolina 2022-10-31
KAPiF.pl
  • Otwarcie studiotanca.pl
n/z: Kaczorowska Agnieszka , Danilczuk Michael / Otwarcie studiotanca.pl - 2023-11-20 / fot.KAPiF
KAPIF.pl
  • Pavlovic Iwona
  • Kicia Kocia pod choinke - premiera filmu
n/z: Kaczorowska Agnieszka / Kicia Kocia pod choinke - premiera filmu - 2023-12-06 / fot.KAPiF
KAPIF.pl
[1/4] taniec z gwiazdami xiii edycja polsat - final Pavlovic Iwona, Motylewska Karolina 2022-10-31 KAPiF.plŹródło zdjęć: © KAPIF | Picasa
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także