Agnieszka Kotońska przeszła metamorfozę i odjęła sobie lat. Dawno nie wyglądała tak gorąco

Agnieszka Kotońska przeszła metamorfozę i odjęła sobie lat. Dawno nie wyglądała tak gorąco

Agnieszka Kotońska
Agnieszka Kotońska
Źródło zdjęć: © fot. Instagram
27.01.2024 17:11

Agnieszka Kotońska znana jest ze swoich metamorfoz. Kobieta w trakcie emisji "Googlebox. Przed telewizorem" schudła ponad 30 kilogramów i utrzymuje smukłą sylwetkę. Teraz zmieniła też kolor włosów i tym jednym gestem odmłodziła się o kilka lat. Jak teraz wygląda?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Agnieszka Kotońska schudła 30 kilogramów

Trzeba przyznać, że Agnieszka wraz z mężem i synem to jeden z ulubionych składów widzów "Googlebox. Przed Telewizorem". Kobieta zyskała spore grono fanów, a w mediach społecznościowych obserwuje ją 335 tysięcy osób. To niezły wynik.

W pewnej chwili Agnieszka Kotońska postanowiła wziąć się w garść i zawalczyć nie tylko o lepszy wygląd, ale także o zdrowie. Schudła wtedy ponad 30 kilogramów, co docenili widzowie programu.

Nie jest łatwo, ale daje radę, pokusy są wszędzie i tylko silna wola powstrzymuje mnie przed nimi. Trzeba przestawić przede wszystkim głowę na inny tok myślenia i grubą kreską odkreślić stare nawyki i stare życie, wtedy dasz radę podjąć wyzwanie i iść nową drogą. A Ty jaką drogą idziesz, w jakim jesteś miejscu? Ruszyłaś, czy od poniedziałku ruszasz?! Dasz radę wierze w Ciebie - mobilizowała obserwatorów, dodając im wiary w siebie.

Metamorfoza Agnieszki Kotońskiej

Celebrytka postanowiła coś zmienić w swoim życiu. Od jakiegoś czasu Kotońska reklamuje w swoich social mediach specyfiki, które mają na celu pomoc w walce z dodatkowymi kilogramami. Chwali się też zdrową dietą, która pozwala jej zadbać o smukłą sylwetkę. Trzeba przyznać, że Agnieszka jest coraz bardziej filigranowa, a jej figura godna pozazdroszczenia.

Teraz Agnieszka Kotońska pochwaliła się wspaniałą metamorfozą, która odjęła jej lat. Nie dość, że przedłużyła i zagęściła włosy, to zmieniła ich kolor. Tym razem celebrytka zaprezentowała się w ognistych rudościach, które idealnie pasują do jej kolorytu.

  • Wow mega jestem pod wrażeniem, jest ogień, pazur i charyzma, pięknie Agnieszko.
  • Najlepsza metamorfoza ze wszystkich , super.
  • Fiufiu jak zawsze postawisz na swoim i jest petarda - piszą fani.

Wam też podoba się efekt metamorfozy?

Agnieszka Kotońska
Agnieszka Kotońska © fot. Instagram
Agnieszka Kotońska
Agnieszka Kotońska © fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także