Agustin Egurrola ostro krytykował Roxie Węgiel. Czy teraz w końcu zmienił zdanie?

18.06.2024 21:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agustin Egurrola jest niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie tańca. Doświadczony choreograf ocenił Roksanę Węgiel w "Tańcu z gwiazdami".

Na ostatnim See Bloggers pojawił się Agustin Egurrola, z którym rozmawiała nasza reporterka. Karolina Motylewska wypytała gwiazdora o to, jak ocenia postępy Roxie.

Agustin Egurrola o Roksanie Węgiel

Jak Agustin, który przez 13 edycji współpracował przy "Tańcu z gwiazdami", wspomina Roxie Węgiel w programie "Dance, dance, dance"?

To był fajny program, myślę że wtedy dużo się nauczyła i teraz jak ją oglądałem w "Tańcu z gwiazdami" to byłem ogromnie dumny i kibicowałem jej, naprawdę pięknie tańczyła. Zrobiła progres, bardzo się rozwinęła i myślę, że teraz jest jej czas i pod względem scenicznym i osobowościowym. Stała się po prostu piękną, mądrą kobietą

Agustin Egurrola o ślubie Roxie Węgiel

Jaki - zdaniem Agustina - taniec powinni zatańczyć Roxie Węgiel i Kevin Mglej na swoim weselu? 

Musi to być coś romantycznego, wydaje mi się że walc angielski. On się nią opiekuje i widać, że ona mu ufa. Walc angielski - taki spokojny, fajny, dostojny taniec, kiedy on ją prowadzi przez życie, tak jak ją prowadzi w zawodowej karierze - spokojnie, opanowany. Więc zdecydowanie walc angielski.
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także