Agustin Egurrola wskazał najgorzej tańczącą gwiazdę WSZYSTKICH edycji "Tańca z Gwiazdami"!

17.06.2024 19:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agustin Egurrola jest ekspertem w dziedzinie tańca. W rozmowie z Jastrząb Post zdradził, kto jego zdaniem tańczył najgorzej spośród wszystkich, którzy wzięli udział w "Tańcu z gwiazdami".

Agustin Egurrola współpracował przy produkcjach, takich jak "Taniec z gwiazdami", "Mam Talent!", "Jaka to melodia?", czy "You Can Dance". W rozmowie z Karoliną Motylewską opowiedział, kto jego zdaniem wypadł najgorzej w hitowym programie Polsatu.

Agustin Egurrola o "Tańcu z gwiazdami"

Gwiazdor współtworzył aż 13 edycji "Tańca z gwiazdami". Jak wspomina ten czas?

To jest fantastyczny program, w którym realizowałem się jako choreograf. Uważam, że program absolutnie trzyma poziom. I choreografie i muzyka i gwiazdy, no wszystko jest na najwyższym poziomie. Ja bardzo kibicuję temu programowi. (...) Nie robię go od paru ładnych lat, ale cały czas kibicuję.

Agustin Egurrola wskazał najgorzej tańczącą gwiazdę

Choreograf podkreślił, że widzowie kochają formę, w jakiej realizowany jest "Taniec z gwiazdami". Ważny dla nich jest nie tylko sam występ, ale i cała droga, jaką gwiazda musi przejść, zanim wyjdzie na parkiet. Czy pamięta osobę, której nie byli w stanie nauczyć się tańczyć?

W "Tańcu z gwiazdami" nie do końca chodzi o to, aby dobrze tańczyć. Telewidzowie kochają osobowość, kochają oglądać, jak ktoś się zmaga, przełamuje i to porywa widzów. (...) Jak wspominam, to oczywiście Pudzian. To było dla mnie ogromne wyzwanie, jak on się rozwijał, jak nie mógł poradzić sobie ze swoimi mięśniami i jak później daleko zaszedł i pokazał swoją determinację. To było coś, co mnie ujęło. Zmagał się z ograniczeniami, ale systematyczną pracą ogromnie mnie zaskoczył.

Tańczył lepiej, czy gorzej niż Dagmara?

Wydaje mi się, że mimo wszystko bardziej się rozwijał. I w tej ogólnej rozrywce myślę, że Pudzian by wygrał.
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także