Aleksandra Szwed ma problemy zdrowotne. W "Twoja twarz brzmi znajomo" czuwa nad nią lekarz

Aleksandra Szwed ma problemy zdrowotne. W "Twoja twarz brzmi znajomo" czuwa nad nią lekarz

Aleksandra Szwed jest pod nadzorem lekarskim (fot. KAPiF)
Aleksandra Szwed jest pod nadzorem lekarskim (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
13.03.2024 20:35

Aleksandra Szwed ostatnio uległa wypadkowi, wskutek którego złamała rękę. Postanowiła jednak wytrwale pracować na planie "Twoja twarz brzmi znajomo". Jak zdradziła, jest pod stałym nadzorem lekarza.

Aleksandra Szwed jest jedną z gwiazd, które występują w jubileuszowej edycji Twoja twarzy brzmi znajomo. Nieszczęśliwy splot wydarzeń w ostatnim czasie mocno jednak zaważył na jej stanie zdrowia. Aktorka złamała rękę w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Nie przeszkodziło jej to jednak w kontynuowaniu pracy na planie. Co skłoniło ją do decyzji, żeby nie robić sobie przerwy?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Aleksandra Szwed o wypadku i udziale w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Szczegóły gwiazda zdradziła w rozmowie z Pomponikiem. Szwed stwierdziła, że wycofanie się z produkcji mogłoby w niechciany sposób wpłynąć na przyszłość programu. Z tego też względu, zamiast rezygnowania, zdecydowała się zostać i dalej występować.

Wypadek stał się tak krótko przed realizacją pierwszego docinka i trochę nie mieliśmy wyjścia, ani ja ani produkcja, bo gdybym ja się wycofała, to cała produkcja stanęłaby pod znakiem zapytania. Nie wyobrażam sobie, żeby dopuścić do takiej sytuacji - powiedziała.

Aleksandra Szwed jest pod czujnym okiem lekarza

Na planie Twoja twarz brzmi znajomo aktorka jest pod fachową opieką. Każda osoba obecna w studiu może liczyć na stałą pomoc lekarza, do dyspozycji uczestników jest również ratownik.

Jak mówi Aleksandra Szwed, problemy zdrowotne nie są w stanie odciągnąć jej od dalszego występowania. W przyszłych odcinkach nadal będziemy mogli oglądać jej starania.

Produkcja wspiera mnie. Pytają, jak się czuję. Wszyscy jesteśmy pod opieką lekarską. Cały czas towarzyszy nam ratownik, który jakby co wkracza do akcji. Czuję się otoczona opieką. (…) Takie drobnostki, jak połamane kończyny, nie powstrzymują mnie w tym programie.
Aleksandra Szwed występuje w "Twoja twarz brzmi znajomo"
Aleksandra Szwed występuje w "Twoja twarz brzmi znajomo"© KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także