Ależ to było wydarzenie! Gwiazdy o gali "Top Seriale". "Sama śmietanka"

Ależ to było wydarzenie! Gwiazdy o gali "Top Seriale". "Sama śmietanka"

15.03.2024 20:16, aktualizacja: 20.03.2024 16:15

Za nami emocjonujące wydarzenie organizowanie przez WP Teleshow - gala "Top Seriale" 2024. Na wydarzenie przybyły same znane polskie nazwiska. Na miejscu była nasza reporterka, Karolina Motylewska.

W czwartkowy wieczór w warszawskim Teatrze Capitol odbyła się gala "Top Seriale" 2024. Podczas plebiscytu organizowanego przez portal WP Teleshow widzowie i fani produkcji serialowych wybierali swoje ulubione pozycje. Temperaturę wydarzenia podniosły zebrane na miejscu gwiazdy. Jak zwykle nie zawiodły, jeśli chodzi o stylizacje!

Gwiazdy o gali "Top Seriale" 2024

Piotr Stramowski - ambasador gali "Top Seriale" był w jury. Nasza reporterka nie mogła nie zapytać aktora o jego typy w plebiscycie.

Miałem swoich faworytów, ale nie mogę o nich mówić, bo jestem w jury i nie przystoi mi mówić o swoich typach. Dyplomatycznie odpowiem, że każdy serial jest ciekawy i według mnie została wybrana śmietanka. Każdy serial jest dobry - oczywiście według nas - zdradził.

Agnieszka Kaczorowska ujawniła, że to właśnie seriale są jej sposobem na wspólny czas z mężem. Gdzie ogląda ulubione produkcje?

Bardzo lubię oglądać seriale, zwłaszcza na platformach streamingowych, zdobywam też polecajki od znajomych i sprawdzam, czy to, co im i mnie się podoba. To jest chyba jeden z naszych sposobów na relaks i taki wspólny czas z moim mężem.

Jak ten wspaniały wieczór oceniła Ilona Ostrowska?

Jesteśmy w Teatrze Capitol, mam świetny nastrój, jest to wyjątkowy wieczór, fajne podsumowanie. Zostałam zaproszona, bo wzięłam udział w dwóch serialach - Warszawiance i Sortowni - liczę na wygraną.

Michał Sikorski nie krył zadowolenia z faktu, że seriale otrzymały własne "miejsce" na zebranie nagród i wyróżnień.

Jestem bardzo wzruszony, że jest taka nagroda, która docenia seriale. Jest też nagroda dla widzów, którzy mogą docenić te seriale w taki sposób. Jestem wzruszony tym, że serial jako medium umacnia się w naszej kulturze, w naszej popkulturze i cieszę się, że jestem częścią serialu 1670. Jestem mega wzruszony.

Paulina Krupińska poprowadziła galę. Prezenterka zdradziła, że od pewnego czasu chętniej ogląda seriale niż filmy.

Jestem ogromną fanką seriali. Prowadzenie tej gali wraz z Kubą Jankowskim to była ogromna przyjemność. Większość z tych produkcji miałam okazję oglądać, może nie wszystkie sezony, ale na niektórych miałam przyjemność być, czy prowadzić ich premiery. Przynajmniej od dwóch lat, jestem większą fanką seriali niż filmów. Przyznaję się bez bicia.

Po gali goście bawili się w strefie VEO oraz GLO Hyper Pro.

gala, Gala Top Seriale 2024, marzec 2024, Top Seriale 2024, Wirtualna Polska, Piotr Stramowski
gala, Gala Top Seriale 2024, marzec 2024, Top Seriale 2024, Wirtualna Polska, Piotr Stramowski© Licencjodawca | AKPA
gala, Gala Top Seriale 2024, marzec 2024, Top Seriale 2024, Wirtualna Polska, Ilona Ostrowska
gala, Gala Top Seriale 2024, marzec 2024, Top Seriale 2024, Wirtualna Polska, Ilona Ostrowska© Licencjodawca | AKPA
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także