Alicja Węgorzewska podpadła widzom TVP. Wściekle MIAŻDŻĄ jej decyzję

Alicja Węgorzewska podpadła widzom TVP. Wściekle MIAŻDŻĄ jej decyzję

Alicja Węgorzewska
Alicja Węgorzewska
Źródło zdjęć: © KAPIF
04.02.2024 10:34

"The Voice Senior". Ostatnia decyzja Alicji Węgorzewskiej nie przypadła do gustu części fanów programu, którzy wylewają frustracje w sieci.

Program "The Voice Senior" zadebiutował na antenie TVP2 w grudniu 2019 roku. Na początku stycznia rozpoczęto emisję piątego sezonu talent show. Jurorami-trenerami są w nim: Maryla Rodowicz, Alicja Węgorzewska, Tomasz Szczepanik i Halina Frąckowiak. Prowadzącymi ponownie zostali Rafał Brzozowski oraz Marta Manowska.

Najnowsza edycja programu wywołuje u widzów skrajne emocje. Część z nich marudzi na zachowanie Szczepanika, który ich zdaniem jest zbyt ekspresyjny. Jeszcze inni docinają Brzozowskiemu – za rzekomo nadmierne "gadulstwo".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Fani "The Voice Senior" zawiedzeni decyzją Alicji Węgorzewskiej

Po ostatnim odcinku w mediach społecznościowych znów uaktywnili się malkontenci. Tym razem części wizom nie spodobało się to, że do półfinałowego teamu Węgorzewskiej załapała się 86-letnia Waleria Molenda. Internauci sugerują, że na jej awans wpłynęło tylko to, że jest najstarsza i budzi pozytywne emocje.

  • Z całym szacunkiem i sympatią do Pani Walerii, uważam, że nie powinna przejść dalej. Bardziej to wygląda na wybór emocjonalny jury niż profesjonalizm, niestety.... A to chyba nie o to chodzi w tym programie.
  • Dokładnie, czy to jest chór kościelny słabych lotów?
  • To chyba jakiś żart! Pięknie zaśpiewał tylko ostatni uczestnik. Pani Waleria powinna odpaść!
  • Gdzie ta pani Waleria do kolejnego etapu? Na głowę upadli. Tu nie patrzą na wokal, tylko na zauroczenie. Zostawiła ją, bo ciepło od niej bije. Żarty, ta edycja jest beznadziejna – pisali krytykanci.

Oczywiście nie zabrakło również obrońców pani Walerii, którzy uznali, że Węgorzewska podjęła właściwą decyzję, przedłużając jej udział w programie. To ich opinie: "Pani Waleria zaśpiewała bardzo trudną piosenkę ABBY i poradziła sobie bardzo dobrze. Uważam, że na tym etapie nie była faworyzowana", "Pani Waleria nie powinna odpaść. Jedyna, która mnie autentycznie wzruszyła. Nie zawsze to super wokal jest najważniejszy. Czasami wygrywają emocje. I nimi mnie Pani Waleria totalnie kupiła. Przy tym śpiewała bardzo czysto. Czego nie da się powiedzieć o każdym z seniorów".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także