Andrzej Piaseczny zaskoczył na jarmarku. Nagle wbiegł na scenę. Ludzie nie wiedzieli, kto to! (WIDEO)

Andrzej Piaseczny zaskoczył na jarmarku. Nagle wbiegł na scenę
Andrzej Piaseczny zaskoczył na jarmarku. Nagle wbiegł na scenę
Źródło zdjęć: © Instagram, KAPIF
Dymek
oprac. Dymek

15.12.2023 09:23, aktual.: 12.01.2024 09:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do zaskakujących wydarzeń doszło we wtorkowy wieczór na bydgoskim jarmarku. Niespodziewanie na scenę wbiegł Andrzej Piaseczny. Tego zdecydowanie nie było w planach...

Jarmarki bożonarodzeniowe cieszą się coraz większą popularnością w Polsce. Z upływem lat przybywa miast, które decydują się na ich realizację. I tak oto w Bydgoszczy znajduje się jedyny w swoim rodzaju jarmark zlokalizowany na... moście. Nie brakuje tam stoisk ze świątecznymi przysmakami, rozmaitych atrakcji, a także sceny, na której swoje wokalne umiejętności prezentują mniej lub bardziej znani artyści.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Andrzej Piaseczny zaskoczył ludzi na bydgoskim jarmarku

Parę dni temu, bo 12. grudnia na bydgoskim jarmarku swój mały koncert miała uczestniczka XII edycji programu "The Voice of Poland" Ada Rychwalska. To właśnie wtedy doszło do dość zaskakujących scen. Nagle na scenę wbiegł bowiem... Andrzej Piaseczny. Piasek dołączył do Ady i zaczął śpiewać razem z nią. Problem w tym, że na samym początku kobieta kompletnie go nie poznała. Podobnie zresztą publiczność, która dopiero po czasie zorientowała się, że na scenie pojawił się Piasek.

Dało się odczuć, że duet Ady i Andrzeja z pewnością nie był zaplanowany. Na szczęście bydgoska publiczność przyjęła go z ogromnym entuzjazmem. Gdy Piasek schodził już ze sceny, został pożegnany gromkimi oklaskami. Rychwalska na swoim Instagramie napisała później:

Totalna niespodzianka, totalne zaskoczenie. Już chciałam wyprosić ze sceny tego gościa, który zaczął mi się na nią bez zapowiedzi tarabanić, gdy nagle okazało się, że tym gościem jest... @andrzejpiaseczny_official. Dziękuję z całego serca. To ogromny zaszczyt móc z Panem zaśpiewać na jednej scenie spontaniczny duet.

To trzeba zobaczyć!

  • KAPIF
  • KAPIF
  • KAPIF
  • KAPIF
[1/4] KAPIF Źródło zdjęć: © KAPIF
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także