Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" odniósł sromotną porażkę. Był blisko fortuny, a wyszedł na minus

Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" odniósł sromotną porażkę. Był blisko fortuny, a wyszedł na minus

Andrzej i Gienek, "Rolnicy. Podlasie" (Facebook)
Andrzej i Gienek, "Rolnicy. Podlasie" (Facebook)
Źródło zdjęć: © Facebook
05.02.2024 20:58

Andrzej z Plutycz, znany z programu "Rolnicy. Podlasie", najwyraźniej nie może liczyć na szczęście. Za wszelką cenę chciał wygrać sporą sumkę, ale fortuna się do niego nie uśmiechnęła. W czym tak mocno mu się nie poszczęściło?

Dzięki popularnemu programowi Rolnicy. Podlasie widzowie mają szanse zobaczyć, jak żyją rolnicy we wschodniej części Polski. Jedną z postaci, która wzbudza najwięcej emocji wśród publiczności, jest Andrzej z Plutycz. Prowadzący gospodarstwo wraz ze swoim ojcem uczestnik tego reality show wielokrotnie zdołał już podpaść fanom produkcji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" zdrapał 100 zdrapek

Rolnik otrzymał nietypowe zadanie od swojego brata, Jarka. Jego misją było zdrapanie aż 100 zdrapek, po 2 zł każda. Andrzej postanowił wszystko skrupulatnie zarejestrować i wrzucić na youtube'owy kanał.

Zaraz zobaczymy, czy się opłaca zdrapać, czy nie, bo sam tego nie wiem. Nie mam czasu w te zdrapki się bawić, ale próbować można - rozpoczął.

Niestety, większość zdrapek znajdujących się w zestawie nie przyniosła sumy większej niż 10 zł. Rolnikowi z Plutycz trafiło się sporo jednocyfrowych wygranych. Jeden egzemplarz okazał się być jednak bardziej szczęśliwy niż wszystkie.

Panowie! 77 zł! - wykrzyknął uradowany.

Biorąc pod uwagę, że plik zdrapek kosztował 200 zł, uczestnik Rolnicy. Podlasie wyszedł na minus. Ostatecznie udało mu się uzbierać tylko 144 zł, co raczej nie jest imponującą liczbą. Nie zdawał się być jednak tym faktem mocno niepocieszony.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także