Aneta Zając przyłapana na pocałunku. Czyżby odnalazła nową miłość?

Aneta Zając (fot. KAPiF)
Aneta Zając (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF

20.10.2023 07:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aneta Zając została złapana na pocałunku z przystojnym brunetem. Czy aktorce udało się odnaleźć nową miłość?

Aneta Zając jest dobrze znana widzom przede wszystkim dzięki roli w Pierwszej miłości, którą nadal oglądać można na terenie Polsatu. Wciela się w jedną z kluczowych postaci, Marysię Radosz. Ostatnio aktorka została przyłapana na pocałunku z przystojnym brunetem w szpitalu. Co to może oznaczać?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zwycięzcy love island

Aneta Zając w namiętnym pocałunku

Wszyscy, którzy liczyli na to, że Zając odnalazła nową miłość, mogą poczuć się rozczarowani. Pocałunek został zaaranżowany jako jedna ze scen w Pierwszej miłości. Nagranie zostało opublikowane na oficjalnym profilu instagramowym serialu i z miejsca zwróciło uwagę publiczności.

Mężczyzna całowany przez Zając to Damian Kulec, który wciela się w rolę Kacpra. Na szpitalne łoże trafił po tym, jak został postrzelony. To wydarzenie okazało się punktem zwrotnym w ich kiełkującym uczuciu, które już od jakiegoś czasu śledzą fani serialu.

Widzowie o nowej miłości Marysi

Przeglądając komentarze można wywnioskować, że widzowie serialu już od jakiegoś czasu przeczuwali taki rozwój wydarzeń. Scena podzieliła jednak fanów. Część z nich jest zadowolona z obrotu spraw, część jednak kwestionuje decyzję scenarzystów.

"Jakoś dziwnie mi się patrzy na Marysię i Kacpra jako parę, ona do niego taka ciotka-klotka", "Jak matka z synem" - czytamy.

Lubicie Pierwszą miłość?

Zobacz także