Ania z "Rolnik szuka żony" nie wytrzymała. Tak zareagowała na intymne pytania

Ania z "Rolnik szuka żony" nie wytrzymała. Tak zareagowała na intymne pytania

Anna Derbiszewska z "Rolnik szuka żony"
Anna Derbiszewska z "Rolnik szuka żony"
Źródło zdjęć: © TVP
Ignacy Węgrzyn
29.01.2024 13:42

Ania i Kuba z 10. edycji "Rolnik szuka żony" spodziewają się narodzin dziecka. Uczestniczce programu nie spodobało się jednak zainteresowanie fanów jej ciążą. Kilka kwestii szczególnie ją zirytowało.

"Rolnik szuka żony" od dziesięciu lat jest jednym z najpopularniejszych programów Telewizji Polskiej. Show prowadzone przez Martę Manowską nie tylko zaskarbiło sobie sympatię widzów, ale również połączył wiele żądnych miłości par, w tym m.in. Annę i Jakuba z jubileuszowej 10. edycji.

Sercem Anny Derbiszewskiej 35-letniej rolniczki z Wielkopolski zawładnął niejaki Jakub Manikowski. Chociaż od programu minęło już sporo czasu, to zakochani wciąż generują ogromne zainteresowanie w mediach, szczególnie że spodziewają się narodzin syna, o czym poinformowali w specjalnym odcinku świątecznym.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Anna z "Rolnik szuka żony" jest w ciąży

Ciąża uczestniczki Anny Derbiszewskiej odbija się w mediach szerokim echem. Ostatnio rolniczka zorganizowała na swoim Instagramie serię "pytań i odpowiedzi". Oczywiście największym zainteresowaniem cieszyła się jej ciąża. To jednak nie spodobało się samej zainteresowanej, która dość jednoznacznie dała do zrozumienia, że nie zamierza chwalić się swoim macierzyństwem.

Nie wiem, kiedy i czy w ogóle będę pokazywać. Uważam, że jest to nasza prywatna strefa, pomimo tego, że staliśmy się osobami publicznymi, to jednak mamy prawo decydować o tym, co chcemy, a co nie chcemy pokazywać ludziom - stwierdziła.

Uczestniczka "Rolnik szuka żony" nie wytrzymała

Dociekliwi internauci nie dawali jednak za wygraną. Wśród pytań znalazły się również takie, które wyraźnie zirytowały rolniczkę. Chodziło o m.in. o datę porodu, płeć czy imię pociechy.

Nie odpowiadam na pytania, który to miesiąc? Jakie imię dziecka? Kiedy dowiedziałam się o płci dziecka? Na kiedy poród? Każdy człowiek ma jakieś granice prywatności, także proszę o uszanowanie tego - skwitowała.

Ma rację?

Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także