Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała się w Warszawie. Wzięła udział w Marszu Miliona Serc?

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony"
Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony"
Źródło zdjęć: © Instagram

01.10.2023 15:15

Anna Bardowska, znana z programu "Rolnik szuka żony", pochwaliła się zdjęciami z Warszawy. Czy gwiazda randkowego show TVP postanowiła wziąć udział w Marszu Miliona Serc?

Anna BardowskaGrzegorz Bardowski to jedno z najpopularniejszych małżeństw, które uczucie odnalazły w programie "Rolnik szuka żony". Dziś małżonka rolnika nadal cieszy się dużym zainteresowaniem i relacjonuje fanom swoje życie za pośrednictwem mediów społecznościowych. W najnowszym poście pochwaliła się wizytą w Warszawie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Anna Bardowska na Marszu Miliona Serc? Gwiazda "Rolnik szuka żony" pojawiła się w Warszawie

Na profilu Anny Bardowskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym gwiazda "Rolnik szuka żony" pozuje w kwietnym wianku pod warszawskim stadionem, gdzie bawiła się na koncercie "Roztańczony PGE Narodowy". Jedna z internautek zastanawiała się, czy znana z show Telewizji Polskiej Anna przy okazji wizyty w stolicy zdecydowała się uczestniczyć w Marszu Miliona Serc. Odpowiedź Bardowskiej była jednoznaczna.

My już jesteśmy w domu. W nocy dotarliśmy — odpisała.

Pod zdjęciem Ania postanowiła podzielić się z fanami swoimi przemyśleniami na temat bliskich jej osób, czym wzruszyła wielu fanów.

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" wzruszyła fanów. Opowiedziała o przyjaźni

Co prawda pod PGE Narodowym Anna Barodwska pozuje sama, ale w opisie fotografii gwiazda "Rolnik szuka żony" otworzyła się na temat wspaniałych ludzi, jakimi się otacza.

Powiem wam, że mam w życiu szczęście do ludzi, jakich spotykam. Otaczam się osobami, które nie podcinają skrzydeł, wspierają i dodają wiary. Mam nadzieję, że ja też taka jestem. To jest bardzo ważne w życiu — oceniła.

Wielbiciele Bardowskiej przyznali jej rację w komentarzach. Nie mają wątpliwości, że jest świetną przyjaciółką, na którą można liczyć.

  • Anna Bardowska  z"Rolnik szuka żony"
  • Anna Bardowska  z"Rolnik szuka żony"
  • Anna Bardowska  z"Rolnik szuka żony"
  • Anna i Grzegorz Bardowscy
[1/4] Anna Bardowska z"Rolnik szuka żony"Źródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także