Anna Lewandowska ma chorego synka. To pytanie doprowadza ją do szału

Anna Lewandowska ma chore dziecko
Anna Lewandowska ma chore dziecko
Źródło zdjęć: © AKPA

29.05.2024 15:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W jednym z niedawnych odcinków "Pytania na śniadanie", Anna Lewandowska opowiedziała nieco więcej na temat swojego chorego syna. Zdradziła, co najbardziej uderza ją w pytaniach o dziecko. - A co cię to, przepraszam bardzo, interesuje? - odpowiada.

Anna Lewandowska od lat pracuje w "Pytaniu na śniadanie", prowadząc pasmo show-biznesowe "Czerwony dywan". Porusza w nim bieżące tematy związane z festiwalami, galami czy przeróżnymi eventami branżowymi, komentując niejako wszystkie odbywające się ważne wydarzenia. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci, z czego syn Leo jest niepełnosprawny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Syn Anny Lewandowskiej jest ciężko chory. Boryka się z problemami od urodzenia

Dziennikarka pilnuje swojej prywatności i próżno szukać W jej social mediach wielu zdjęć z najbliższymi. Dopiero niedawno, podczas jednego z odcinków "Pytania na śniadanie", zdecydowała się szerzej opowiedzieć o chorobie swojego synka. Leo ma obecnie 11 lat i od urodzenia ma duże problemy ze zdrowiem. Ma wadę serca i mózgu. Do tego doszły ataki padaczki i zaćma.

Mój Leo skończył 10 lat i wciąż wierzę w to, że powie do mnie "mamo" - mówiła na antenie TVP w zeszłym roku.

Anna Lewandowska nawiązała do chorego syna. To pytanie najbardziej ją denerwuje

Podczas jednego z ostatnich odcinków "Pytania na śniadanie" dziennikarka mówiła o Aleksandrze Kwaśniewskiej i jej prywatności. Wspomniała, że córka byłego prezydenta nie życzy sobie pytań o dzieci, bowiem jest osobą bezdzietną i to wyłącznie sprawa jej i męża, Kuby Badacha. Anna Lewandowska dodała, że takie pytania są po prostu wścibskie i nie wypada ich zadawać. Postanowiła także odnieść się do siebie i swojego chorego synka. Zdradziła, jakie pytanie ją oburza najbardziej.

Ale co? Ale w ciąży wiedziałaś, że to dziecko będzie chore? - usłyszała kiedyś Lewandowska.

Dziennikarka dodała, w jaki sposób odpowiada w takich przypadkach. Nie ukrywa przy tym, że jest to dla niej bolesne i krzywdzące. Przede wszystkim to na tyle prywatna sprawa, że nie musi dzielić się z nikim swoją decyzją.

A co cię to, przepraszam bardzo, interesuje? To jest moja decyzja, czy ja chcę urodzić chore dziecko, czy nie chcę, czy wiedziałam, że jest chore - powiedziała w "Pytaniu na śniadanie" Lewandowska.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także