Anna Szubierajska miała groźny wypadek. Gwiazda "Żon Warszawy" musiała przejść poważną operację.

Anna Szubierajska
Anna Szubierajska
Źródło zdjęć: © Instagram

01.10.2023 16:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Szubierajska jest jedną z gwiazd programu "The Real Housewives. Żony Warszawy". Niewiele brakowało, a celebrytka przed laty mogła stracić zdrowie, a nawet życie. Wszystko za sprawą poważnego wypadku, w wyniku którego trafiła na stół operacyjny.

Anna Szubierajska to jedna z celebrytek, których życie możemy podglądać w programie "The Real Husewives. Żony Warszawy". Jak sama podkreślała, motorem napędowym jej sukcesu jest odwaga, nie stroni między innymi od sportów wodnych. Nie każdy fan Anny wie jednak, że 10 lat temu w wyniku niebezpiecznego wypadku znalazła się na stole operacyjnym.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Anna Szubierajska miała poważny wypadek. Gwiazda "Żon Warszawy" musiała być operowana

Jak poinformował "Fakt", Anna Szubierajska około dziesięciu lat temu uległa poważnemu wypadkowi na Mazurach. W skuter wodny, który prowadziła gwiazda "Żon Warszawy", miała uderzyć rozpędzona motorówka. Szubierajska została wyrzucona w powietrze i z dużą siłą uderzyła w taflę wody, w wyniku czego jej bark został zgruchotany.

Do szpitala przetransportowano ją helikopterem. Lekarze przeprowadzili skomplikowaną operację, a po wszystkim gwiazdę show Polsatu czekała rehabilitacja. Na szczęście udało jej się wrócić do pełnej sprawności, a jak widać na Instagramie, nadal próbuje swoich sił w sportach wodnych.

Gwiazda "Żon Warszawy" miała poważny wypadek. Kim jest Anna Szubierajska?

Anna Szubierajska urodziła się w 1969 roku, jest żoną dewelopera Krzysztofa i mamą dwójki dorosłych dzieci: córki Angeliki i syna Sebastiana. Pierwszej z pociech przekazała prowadzenie luksusowego mazurskiego hotelu.

Osobą funkcyjną jest córka (...) Nie mieliśmy innej możliwości, ktoś musiał zajmować się tym obiektem. Oczywiście jest nasza wspaniała pani dyrektor i cała drużyna kierowników, ale naszą "głową" jest córcia. (...) Hotel już prowadzimy 9 lat, wiem, że mogę jej ufać - opowiadała.

Całe szczęście, że poważny wypadek nie zrujnował zdrowia Anny Szubierajskiej i może nadal cieszyć się swoim luksusowym życiem.

  • Anna Szubierajska
  • Anna Szubierajska
  • Anna Szubierajska
  • Anna Szubierajska
[1/4] Anna Szubierajska Źródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także