Anna z "Rolnik szuka żony" poddała się zabiegowi upiększającemu. Efekt jest powalający

Anna z "Rolnik szuka żony" poddała się zabiegowi upiększającemu. Efekt jest powalający

Anna z "Rolnik szuka żony"
Anna z "Rolnik szuka żony"
Źródło zdjęć: © Instagram
01.09.2023 09:00, aktualizacja: 05.09.2023 11:50

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się na Instagramie pewnym zabiegiem upiększającym, któremu się poddała. Efekty widać gołym okiem.

Anna i Grzegorz Brodowscy byli jedną z najpopularniejszych par drugiej edycji Rolnik szuka żony. W trakcie trwania programu zyskali ogromną sympatię widzów, którzy mimo zakończenia show, dalej śledzili ich losy w Internecie.

Anna z Rolnik szuka żony pochwaliła się efektami zabiegu upiększającego

Anna Brodowska z Rolnik szuka żony często publikuje zdjęcia i nagrania z życia prywatnego na swoich mediach społecznościowych. Nie tak dawno celebrytka wstawiła nagranie na InstaStory, w którym pochwaliła się pewnym zabiegiem upiększającym. Kobieta przekazała fanom, że poddała się laminacji brwi. Jest to zabieg kosmetyczny, który nadaje brwiom bardziej wyrazisty kształt.

Patrzcie! Byłam na brwiach. Właśnie dużo osób sugeruje, że my nie mamy sąsiadów. A ja byłam właśnie u sąsiadki zrobić sobie pierwszy raz w życiu laminację brwi. Powiem wam, że jestem zachwycona. No bo efekt jest taki mega naturalny, nie są przerysowane. No! Fajnie, fajnie to wyszło" - powiedziała zadowolona Anna w relacji na Instagramie.

Historia miłosna Anny i Grzegorza Bardowskich

Ania i Grzegorz poznali się dzięki drugiej edycji programu Rolnik szuka żony. Przed programem kobieta była już w kilkuletnim związku, ale jak sama przyznała przed kamerami "nie udało jej się dopasować". W liście do 29-letniego wówczas Grzegorza napisała:

Jestem osobą spokojną, życzliwą i pomocną. W sytuacjach konfliktowych zawsze dążę do szybkiego wyjaśnienia źródła problemu. Zdaję sobie sprawę, że każdy z nas ma wady - myślę, że ważna jest świadomość tego i podjęcie próby akceptacji. W związku cenię zaufanie, zrozumienie, możliwość polegania na drugiej osobie. Marzę o stałym związku, mężu - własnej rodzinie. Wiem, że jestem już na to gotowa

Tak Grzegorz mówił o Ani, gdy ją poznał:

Ania chce stworzyć kochającą rodzinę i to jej priorytet. Podoba mi się to w niej. Nie jest karierowiczką.

Ania i Grzegorz zaręczyli się zimą 2015 roku. Kilka miesięcy później odbył się ich ślub. Zakochani zamieszkali w rodzinnej miejscowości Grzegorza - Uniejowicach. Dziś uchodzą za jedną z najlepiej dobranych par w Rolnik szuka żony.

Bardowscy
Bardowscy© AKPA
Anna Bardowska
Anna Bardowska© Instagram
Anna Bardowska
Anna Bardowska© Instagram
Anna Bardowska
Anna Bardowska© Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także