Annę Powierzę rzucił narzeczony, bo zagrała w filmie dla dorosłych? Po latach sprawa się wyjaśniła

Annę Powierzę rzucił narzeczony, bo zagrała w filmie dla dorosłych? Po latach sprawa się wyjaśniła

Anna Powierza w 2000 roku.
Anna Powierza w 2000 roku.
Źródło zdjęć: © AKPA
30.04.2024 14:05

Anna Powierza przez lata występowała w "Klanie" i wielu różnych polskich produkcjach. Prowadziła też dość barwne życie towarzyskie, będąc na przestrzeni lat w związkach z różnymi ludźmi z branży rozrywkowej.

Jedna z plotek mówi o tym, że jej związek z Kacprem Sawickim nie przetrwał próby czasu, ponieważ producent, znany ze współtworzenia takich dokumentów jak niedawny "Kuba", był obrażony jedną z ról Anny Powierzy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Anna Powierza - narzeczony rzucił ją przez rolę w filmie dla dorosłych?

Aktorka w 2004 roku wystąpiła bowiem w produkcji "Polish Kiss", która wówczas opisywana była jako pierwszy polski film "prawdziwie dla dorosłych". Powierza miała się wcielić w nim w prostytutkę, jednak jeszcze przed premierą utrzymywała, że ona akurat nie brała udziału w scenach łóżkowych. Jak powiedziała w rozmowie z "Echem dnia" prawie 20 lat temu:

Zagrałam w nim dziewczynę z tzw. branży, ale jeśli ktoś spodziewa się ostrych scen z moim udziałem, to bardzo się rozczaruje.

Oboje już po premierze filmu byli gośćmi na wyborach Miss Hawaiian Tropic Contest 2004. "Echo dnia" pytało ich wówczas o aktualny status ich związku, na co Powierza zareagowała dość jasno:

Kiedyś byliśmy (parą - przyp. red.), ale to już historia. Rozstaliśmy się, ale wciąż jesteśmy dobrymi przyjaciółmi.

Wtedy też odniosła się do plotek o tym, że Kacper Sawicki zakończył związek, kiedy aktorka postanowiła podjąć angaż w filmie "Polish Kiss".

To bzdura. Jak grałam w "Polish Kiss", trzymał za mnie kciuki i bardzo mnie wspierał".

Anna Powierza - związki i dzieci

Powierza po związku z Sawickim była jeszcze przez jakiś czas zakochana w Łukaszu Dylińskim, z którym doczekała się swojego jedynego dziecka - córki Hani. Od jakiegoś czasu aktorka porzuciła plany na małżeństwo, ale nie ukrywa, że to może się zmienić, jak pozna kogoś, kto zawróci jej w głowie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także