Aż huczy od plotek. Barbara Kurdej-Szatan zastąpi Macieja Dowbora?

Barbara Kurdej-Szatan i Maciej Dowbor
Barbara Kurdej-Szatan i Maciej Dowbor
Źródło zdjęć: © AKPA | Gałązka, Przemysław Świderski
oprac. NJA

18.06.2024 09:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maciej Dowbor, popularny prezenter i gospodarz show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", nieoczekiwanie zdecydował się na odejście z Polsatu po prawie 20 latach współpracy. Teraz w kuluarach aż huczy od plotek, kto zajmie jego miejsce w wspomnianym formacie. Głos ws. zabrała Barbara Kurdej-Szatan.

Kilka dni temu Maciej Dowbor zaskoczył informacją, że po blisko 20. latach kończy współpracę z telewizją Polsat. W oficjalnym oświadczeniu, które opublikował na swoim instagramowym profilu, podkreślił, że na decyzję nie wpłynęła żadna konkretna sytuacja.

Od razu ucinam spekulacje. Nic złego się nie stało, nie mam i nie miałem żadnych pretensji, żali ani otwartych konfliktów. Po prostu coś się we mnie wypaliło. Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść - tłumaczył.
A ja uznałem, że to jest ten moment, kiedy mogę odejść na własnych zasadach, zostawiając po sobie, mam nadzieję, fajne projekty i dobre wspomnienia - dodał.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zdziwienia zaskakującą decyzją Macieja Dowbora nie kryły największe gwiazdy Polsatu, jak i inni przedstawiciele świata show-biznesu. Sprawę skomentowała między innymi Karolina Gilon.

Jest przykro, ale skoro Maciek chciał odejść, to odszedł. Szanuję jego decyzję. Na pewno miał ku temu swoje powody. Zrobił kawał dobrej roboty u nas w stacji. Maćku dziękuję ci za to, bo mieliśmy okazję stanąć razem na scenie, prowadziliśmy razem festiwal w Sopocie, mieliśmy kilka innych współprac w międzyczasie […] - powiedziała Karolina Gilon w rozmowie z serwisem Show News.

Odkąd Macieja Dowbor zakończył współpracę ze stacją, wiele osób zastanawia się, kto przejmie jego rolę w popularnym programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W kuluarach krążą pogłoski, że jednym z kandydatów jest Piotr Gąsowski.

Barbara Kurdej-Szatan zastąpi Macieja Dowbora?

W głowach wielu fanów formatu pojawia się również pytanie, czy Barbara Kurdej-Szatan ma szansę zastąpić Macieja Dowbora? Przecież nie jest tajemnicą, że brała udział w jubileuszowej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W związku w tym Klaudia Lewandowska z ShowNews.pl zapytała Barbarę, czy otrzymała taką propozycję.

Nikt mi nie proponował czegoś takiego. Nie myślałam o tym. Program jest cudowny, oboje w nim w byliśmy i wiemy, jakie to są cudowne emocje. Trzymamy kciuki za to, by program trwał, a Maćkowi życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze - powiedzieli Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan w rozmowie z ShowNews.pl.
Nie rozmawialiśmy z nim, natomiast wiemy, że on sam bardzo dużo robi, i z Asią dużo robią wspólnie, więc na pewno sobie poradzi. To jest tak, że jak jedne drzwi się zamykają, to otwierają się drugie i jesteśmy ciekawi, które się otworzą przed nim - dodała Barbara Kurdej-Szatan.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także