Bardowscy z "Rolnika..." mieli WYPADEK. "Wrócę jak będzie to możliwe"

Bardowscy mieli wypadek
Bardowscy mieli wypadek
Źródło zdjęć: © Instagram i InstaStories

01.12.2023 20:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Bardowska i jej bliscy mieli wypadek. Gwiazda "Rolnik szuka żony" zamieściła niepokojący materiał na InstaStories.

Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się w programie TVP, "Rolnik szuka żony". Nie tylko szybko się w sobie zakochali, ale również zdobyli sympatię widzów. Samą tylko Anię śledzi na Instagramie ponad 300 tysięcy internautów.

Dziś Bardowscy są po ślubie. Mają razem dwoje dzieci. Ich syn Jan przyszedł na świat w 2016 roku. Niecałe trzy lata później dołączyła do niego siostra, Liwia. W zeszłym roku cała familia przeprowadziła się do domu o powierzchni 210 mkw.

Chcieliśmy mieć swój własny kąt z własnym stylem. W dotychczasowym domu nie mogliśmy wszystkiego ustawić tak, jakbyśmy tego chcieli. A tutaj startowaliśmy od zera. To jest nasz plan, nasz pomysł i nasza wizja – opowiedział Grzegorz, gdy gościł z żoną w "Pytaniu na śniadanie".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Bardowscy mieli wypadek. Czy wiadomo, co się stało?

W piątek 1 grudnia Anna Bardowska zamieściła na InstaStories zdjęcie z karetki pogotowia ratunkowego. W opisie poinformowała, że wraz z bliskimi miała wypadek. Niestety, nie przekazała przy tym większej ilości szczegółów.

Przepraszam Was. Miało być tak pięknie. Pierwszy vlogmas. Mieliśmy wypadek. Wrócę jak będzie to możliwe. Wszyscy żyjemy i to jest najważniejsze – napisała gwiazda Telewizji Polskiej.

Niecierpliwie czekamy na dalsze informacje.

Bardowscy mieli wypadek
Bardowscy mieli wypadek© InstaStories
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także