Bartek i Karolina z "Love Island" nie są już razem. Pojawiło się oficjalne oświadczenie. "Chciałbym być szczery"

Karolina i Bartek z Love Island
Karolina i Bartek z Love Island
Źródło zdjęć: © Instagram

28.11.2023 09:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Widzowie "Love Island" podejrzewali, że w związku Bartka i Karoliny nie układa się najlepiej. Teraz gwiazdor programu wydał oficjalne oświadczenie, w którym poinformował o zakończeniu związku. Co ich poróżniło?

"Love Island" zawsze wywoływało sporo emocji, ale 8. edycja zdaniem wielu widzów była wyjątkowo kontrowersyjna. Głośnym echem odbił się skandal z udziałem Bartka i Jaqueline, którzy zajęli 2. miejsce. Niedługo po zakończeniu programu ogłosili rozstanie i wyszło na jaw, że mężczyzna zdradził partnerkę z Karoliną, z którą wcześniej tworzył parę. Zapowiadali, że zamierzają tworzyć stabilny związek, ale w ostatnim czasie internauci zaczęli podejrzewać kryzys ich relacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Bartek i Karolina nie są już razem. Finalista "Love Island" potwierdził rozstanie

Kiedy na premierze filmu "Igrzyska śmierci: ballada ptaków i węży" Karolina pozowała na ściance w towarzystwie Kuby, a nie Bartka, pojawiły się opinie, że między zakochanymi coś się nie układa. Jak się okazało, były już partner Karoliny, postanowił wyjaśnić sytuację na swoim profilu na Instagramie. Potwierdził, że kontrowersyjny związek to już przeszłość.

Bartek Rataj z "Love Island" wydał oświadczenie w sprawie rozstania z Karoliną

Na profilu Bartka na Instagramie pojawiło się oświadczenie, w którym finalista "Love Island" postanowił rozwiać wątpliwości dotyczące związku z Karoliną. Podkreślił, że próbowali ułożyć sobie życie, ale najwyraźniej nie byli sobie pisani.

Cały czas mam zapchaną skrzynkę pytaniami o Karolinę, więc uważam, że to najwyższy czas, żeby wam to powiedzieć. Chciałbym być szczery ze swoimi obserwatorami. Z Karoliną spróbowaliśmy, ale stety, niestety, nie wyszło, takie jest życie. Każde z nas idzie w swoją stronę i myślę, że na tym to zostawmy. Chciałbym dzisiaj życzyć każdemu miłego dnia — poinformował.

Z pewnością wielu fanów Bartka i Karoliny będzie zawiedzionych takim obrotem spraw. i 

  • Karolona z "Love Island"
  • Bartek z "Love Island"
  • Karolina Gackowska
  • Bartek z "Love Island"
[1/4] Karolona z "Love Island"Źródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także