Beata Tadla poznała męża przez biuro matrymonialne. Zdradza kulisy

Beata Tadla poznała męża przez biuro matrymonialne. Zdradza kulisy

Beata Tadla i Michał Cebula zostali wyswatani?
Beata Tadla i Michał Cebula zostali wyswatani?
Źródło zdjęć: © KAPIF
02.03.2024 18:22, aktualizacja: 02.03.2024 20:57

Beata Tadla w 2021 roku wyszła za mąż za Michała Cebulę. Nowa prowadząca "Pytania na Śniadanie" wyznała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, że przyszłego męża poznała w niecodzienny sposób. Oboje oddali sprawy w ręce specjalisty.

Beata Tadla w 2021 roku wyszła za mąż za Michała Cebulę, wiceprezesa zarządu ds. pracowniczych w spółce skarbu państwa Enea Operator. Okazuje się, że zarówno Beata, jak i jej wybranek, postanowili poszukać drugiej połówki z pomocą profesjonalisty zajmującego się swataniem par.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Beata Tadla została zeswatana ze swoim obecnym mężem

W rozmowie z Karoliną Motylewską Beata Tadla opowiedziała o tym, jak zaczął się jej związek z Michałem Cebulą. Związek, do którego miała namawiać ją osoba zajmująca się kojarzeniem par.

Ludzie, którzy pragną mieć obok siebie kogoś, kogo się kocha, z kim chce się być, sięgają po różne sposoby. Jednocześnie wpadliśmy na pomysł, że kiedyś były biura matrymonialne (...)  Oddaliśmy się w ręce takiej osoby, która nas przekonała, że chociaż jesteśmy z takich odległych miejsc, to może jednak warto spróbować i tak się uparła, że my do siebie pasujemy, że nas przekonała do spotkania. I spotkaliśmy się. Zobaczyłam, że ten człowiek jest taki sprawczy, że dla niego nie ma w ogóle trudnych rzeczy, bo nasza pierwsza rozmowa telefoniczna zakończyła się pytaniem, kiedy się spotkamy (...). Nie marnował czasu i pokazał się jako mężczyzna, który jeśli chce, to zrobi wszystko, żeby móc — wspomina dziennikarka.

Beata jest szczęśliwą mamą dorosłego syna Jana. Jej mąż ma 10-letniego syna z poprzedniego związku. Czy udało im się stworzyć rodziną więź?

Beata Tadla o życiu rodzinnym. Czy jej syn dogaduje się z dzieckiem męża?

W rozmowie z Jastrząb Post Beata Tadla poinformowała, że jej syn świetnie dogaduje się zarówno z Michałem Cebulą, jak i jego synem.

Mój syn jest człowiekiem o pięknym sercu i wspaniałej duszy. Syn Michała ma 10 lat, więc wiadomo, że pomiędzy naszymi dziećmi ta relacja nie będzie taka jak pomiędzy rówieśnikami, natomiast zdarza nam się wspólnie wyjeżdżać i jest świetnie. Wszyscy się wspieramy i to jest ciekawe tak sobie obserwować, jak te relacje się układają, jak się tworzą. I wszystko jest jak najbardziej w porządku — wyznała.

Jak widać, życie rodzinne gwiazdy "Pytania na Śniadanie" układa się znakomicie. Skorzystanie z pomocy specjalisty do spraw związków okazało się strzałem w dziesiątkę.

Beata Tadla i Michał Cebula tworzą szczęśliwe małżeństwo
Beata Tadla i Michał Cebula tworzą szczęśliwe małżeństwo© Instagram

Karolina Motylewska, dziennikarka i reporterka jastrzabpost.pl

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także