Blanka szczerze o hejcie. Nawiązała do Eurowizji. Aż trudno uwierzyć, komu kibicowała

18.05.2024 12:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Blanka reprezentowała Polskę w ubiegłorocznym Konkursie Eurowizji. "Ja mierzyłam się z ogromną falą krytyki i hejtu" - wyznała. Na kogo mogła w tym czasie liczyć?

W ostatnim wywiadzie Blanki dla Jastrząb Post poruszyliśmy kwestię Eurowizji. Blanka, jako była reprezentantka Polski miała wiele powiedzenia w tym temacie. Choć udział w konkursie przyniósł jej rozpoznawalność, to cena, jaką musiała za to zapłacić była wysoka.

Blanka o Eurowizji. Wspomniała o hejcie

Udział w konkursie Eurowizji miał swoje plusy, jednak wiązał się też z przykrymi sytuacjami.

Ja mierzyłam się z ogromną falą krytyki i hejtu. Bardzo pomogła mi w tym wszystkim rodzina, mój team i samozaparcie, żeby zrobić jak najlepsze show. Myślę, że ważne było też pamiętanie o celu, do którego dążymy. Czyli robienie czegoś, co się kocha i zrobienie tego najlepiej, jak się da.

Blanka o Lunie na Eurowizji

Nasza reporterka nie mogła nie zapytać o występ Luny. Jak oceniła jej występ poprzedniczka?

Muzyka powinna łączyć, a nie dzielić. Należy pamiętać o tym, że jest to konkurs - ktoś wygrywa, ktoś przegrywa. Kluczem jest jej otoczenie i myślę, że dziewczyna to dźwignie. Dała z siebie wszystko i myślę, że da sobie radę. Byłam zaskoczona, że Polska nie zakwalifikowała się do finału. Było mi bardzo przykro. Kibicowałam, trzymałam mocno kciuki. Było to dla mnie zaskoczeniem, że nie weszliśmy do finału. Ale tak jak mówię - jest to konkurs.

Blanka nie chciała rozmawiać o Izraelu w konkursie Eurowizji.

Jeśli chodzi o politykę, to wolę się nie wypowiadać. Nie jest to mój kawałek chleba. Natomiast to, co mogę powiedzieć- to uważam, że muzyka powinna łączyć, a nie dzielić.

Czy w Eurowizji wciąż chodzi o muzykę?

Z mojej perspektywy chodzi o muzykę. Dla mnie też zawsze chodziło o muzykę. Mam nadzieję, że zawsze będzie chodziło o muzykę, bo tak naprawdę, to jest konkurs muzyczny. (...) W tym roku moimi faworytami była Francja, oraz kontrowersyjna Irlandia.
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także