Burza wokół nowych prowadzących "Dzień dobry TVN". Padły słowa o "cierpieniu z rana"

Sandra Hajduk, Anna Senkara (fot. KAPiF)
Sandra Hajduk, Anna Senkara (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF

21.01.2024 14:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od niedawna widzowie "Dzień dobry TVN" mogą oglądać nowe prowadzące programu. Duet Sandra Hajduk i Anna Senkara nie wszystkim jednak przypadł do gustu. W komentarzach pod oficjalnymi postami stacji pojawia się sporo nieprzychylnych komentarzy.

W grudniu zeszłego roku w Dzień dobry TVN zadebiutowały dwie nowe prowadzące. Sandrę Hajduk i Annę Senkarę miały przed sobą wyjątkowo ciężkie wyzwanie. Wieloletnie współpracowniczki programu miały po raz pierwszy okazję do pokazania się szerszej grupie odbiorców. Wiązało się to także z olbrzymią odpowiedzialnością za jakość odcinków z ich udziałem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Nowe prowadzące "Dzień dobry TVN" w ogniu krytyki

Nowe twarze popularnej śniadaniówki zdołały zdobyć sympatię całkiem dużej ilości widzów, nie wszystkim jednak ta zmiana przypadła do gustu. Pod jednym z ostatnich postów opublikowanych przez stację na profilu instagramowym przetoczyła się lawina nieprzychylnych komentarzy pod adresem Hajduk i Senkary.

Pojawiają się wyrazy tęsknoty za poprzednimi prowadzącymi. Wśród byłych gwiazd stacji, których publiczność chciałaby z powrotem, pojawiają się m.in. Anna Kalczyńska, Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Ohme.

"Tęsknię za Agą Wożniak Starak oraz Anią Kalczyńską. Program z nimi był o wiele lepszy", "Wielka szkoda, że nie ma pani Ani Kalczyńskiej i pani Agnieszki Woźniak-Starak, i pani Gosi Ohme. To była klasa sama w sobie" - piszą internauci.

Nie zabrakło także krytyki pozbawionej hamulców:

"Nigdy więcej ich na antenie, włączam, czekam na Prokopa lub Ruego, to jakieś dwa noname'y. Ta po prawej na dolnej szczęce jest szczerbata. Ich teksty, zachowanie... Żenada , wywalić je jak najszybciej, by ludzie nie cierpieli z rana" - piszą sfrustrowani internauci.

A wy co sądzicie o nowych prowadzących programu?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także