Był amantem, a potem przytył 50 kilogramów. Tomasz Schuchardt zdradził szczegóły walki z nadwagą

Był amantem, a potem przytył 50 kilogramów. Tomasz Schuchardt zdradził szczegóły walki z nadwagą

Tomasz Schuchardt zmaga się z nadwagą (fot. KAPiF)
Tomasz Schuchardt zmaga się z nadwagą (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
22.04.2024 15:40

Tomasz Schuchardt zmaga się z chorobą. Przez nadwagę miał spore problemy w branży - reżyserzy zaczęli tracić zainteresowanie jego udziałem w swoich produkcjach. Opowiedział nieco więcej o tym, jak walczy ze swoją dolegliwością.

Swoją kreacją tytułowego bohatera w serialu "Bodo" zauroczył tysiące Polek i Polaków przed telewizorami. Zastrzyk popularności otworzył Tomaszowi Schuchardtowi drogę do wielu możliwości rozwoju kariery. W pewnym momencie jednak wszystko skomplikowało się przez chorobę. Jak sam tłumaczy, zmaga się z poważną nadwagą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Tomasz Schuchardt miał problem z nowymi rolami

Przez drastyczną zmianę wagi reżyserzy znacznie mniej przychylnie patrzyli na aktora, który wcześniej zdołał już zaprezentować się jako obiecujący serialowy przystojniak. Posypało się na niego mnóstwo krytyki ze strony współpracujących z nim twórców.

Jak zdradził w rozmowie z "Twoim Stylem", tylko Jan Holoubek, reżyser "Wielkiej Wody", nie rzucał żadnych uwag:

Tylko Janek nie krzyczał. Przed zdjęciami do "Wielkiej wody" spojrzał na tę moją cielesność i powiedział: "Świetnie! Takiego cię chcę".

Tomasz Schuchardt dzielnie walczy z nadwagą

Gwiazdorowi bardzo zależy na tym, aby wrócić do poprzedniego stanu. Przytył 50 kilogramów, co wiąże się dla niego z dużym zaangażowaniem w cały proces. Od trzech lat stara się zwalczyć efekty nadwagi, wspomagając się terapią.

Nadwaga nie jest jego jedynym problemem. Z dnia na dzień coraz wyraźniej zauważa zmiany w organizmie. Jak wyznał w rozmowie z programem "Imponderabilia", codziennie odczuwa ból w swoim ciele.

Mam wrażenie, że dopiero jak trzydziestkę skończyłem, to wtedy się zaczęło wszystko sypać w ciele, zaczęło mnie wszystko boleć, stare kontuzje. Zacząłem ciężej przechodzić choroby, więc od siedmiu lat jestem do tego przyzwyczajony. Takiej pobudki, żeby mnie coś nie bolało, to już nie pamiętam. Zawsze mnie coś boli, bark albo kolano - powiedział.
Nadwaga zmieniła życie Tomasza Schuchardta (fot. KAPiF)
Nadwaga zmieniła życie Tomasza Schuchardta (fot. KAPiF)© KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także