Była gwiazdą serialu "13 posterunek". Aleksandra Woźniak porzuciła aktorstwo i poszła do "normalnej" pracy

Była gwiazdą serialu "13 posterunek". Aleksandra Woźniak porzuciła aktorstwo i poszła do "normalnej" pracy

Aleksandra Woźniak z Cezarym Pazurą na planie "13 posterunku"
Aleksandra Woźniak z Cezarym Pazurą na planie "13 posterunku"
Źródło zdjęć: © AKPA
27.02.2024 10:39

Na początku lat 90. wróżono jej wielką karierę. Aleksandra Woźniak zagrała w wielu filmach i serialach, jednak to "13 posterunek" był jej trampoliną do sławy. Po kilkunastu latach w zawodzie aktorki postanowiła zakończyć karierę. Teraz skupiła się na czymś zupełnie innym.

Aleksandra Woźniak dała się poznać szerszej publiczności w filmie "Spona", jednak sławę zyskała dopiero dzięki roli starszej posterunkowej Kasi w "13 posterunku", gdzie stworzyła idealny duet z Cezarym Pazurą. Następnie zagrała między innymi w takich serialach, jak "Złotopolscy", "Plebania", "Barwy szczęścia" czy "Klan". W 2020 roku powiadomiła opinię publiczną, że kończy z aktorstwem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Aleksandra Woźniak nie narzekała na brak propozycji. Mimo to postanowiła porzucić aktorstwo

Przez blisko dwie dekady Aleksandra Woźniak występowała w najpopularniejszych serialach w kraju, związując się na lata z Telewizją Polską. Przewinęła się przez wiele produkcji i z pewnością do dziś grałaby na dużym czy małym ekranie. W 2020 roku postanowiła wydać oświadczenie, w którym ogłosiła, że kończy z aktorstwem, bowiem odkryła w sobie inną pasję, w której postanowiła się spełniać.

Aleksandra Woźniak porzuciła aktorstwo dla psychologii. Otworzyła własny gabinet

Aleksandra Woźniak z wykształcenia jest filolożką niemiecką oraz psycholożką. I to właśnie z tą drugą dziedziną postanowiła się aktualnie związać. Porzucając aktorstwo, postanowiła otworzyć swój gabinet, w którym pomaga potrzebującym. Prowadzi zarówno terapie indywidualne, jak i grupowe, pracując na co dzień w Gdańsku. Byłą już aktorkę można śledzić w social mediach, gdzie publikuje sporo postów o tematyce psychologicznej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także