Caroline Depienski pisała do męża uczestniczki show TVN? Monika Wojgieniec pokazała zdjęcia wiadomości. "Wara od mojej rodziny"

Monika Wojgieniec Caroline Derpienski
Monika Wojgieniec Caroline Derpienski
Źródło zdjęć: © Instagram.com

15.01.2024 09:34, aktual.: 15.01.2024 13:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monika Wojgieniec z "Razem odNowa" twierdzi, że jej mąż otrzymywał wiadomości od Caroline Derpienski, w których celebrytka namawiała mężczyznę do rozstania z partnerką. W sieci pokazała zdjęcia, które mają być na to dowodem.

"Razem odNowa" to show TVN, w którym Joanna KrupaEwa Chodakowska pomagają parom czującym monotonię w związku lub wracającym do siebie po rozstaniu. Gwiazdy dają im rady, jak rozbudzić drzemiące w nich uczucie, a nawet odnowić przysięgę małżeńską. Jedną z uczestniczek formatu jest Monika Wojgieniec, która wróciła do męża Patryka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Po ślubie byliśmy szczęśliwym małżeństwem, ale dowiedziałem się od mojego synka, że po prostu jest ktoś inny. Musieliśmy się rozejść i rozwieść — opowiadała.

Monika związała się z innym mężczyzną, jednak ostatecznie zdecydowała się na odbudowanie relacji z Patrykiem. Niespodziewanie Wojgieniec za pośrednictwem mediów społecznościowych zwróciła się do Caroline Derpienski i zarzuciła celebrytce, że dyskredytowała ją w oczach męża.

Caroline Derpienski pisała do męża Moniki Wojgieniec? Miała namawiać go do rozstania

Na profilu Moniki Wojgieniec na Instagramie pojawiła się relacja, która mogła zaskoczyć wielu internautów. Gwiazda "Razem odNowa" twierdzi, że jej mąż otrzymywał od Caroline Derpienski wiadomości, w których celebrytka namawiała go do zakończenia związku. Padły także nieprzyjemne słowa pod adresem Moniki.

Jesteś hot (...) zostaw tę okropną kobietę. Ona tobą manipuluje. Jest to zła osoba i jak raz zdradziła, zrobi to ponownie. I powiem ci, że wcale nie jest atrakcyjna — widzimy na zdjęciach wiadomości rzekomo wysłanych przez Caroline.

Monika zaapelowała także do celebrytki i ostro ją upomniała. Uszczypliwie nawiązała także do życia osobistego Derpienski.

Monika Wojgieniec ostro apeluje do Caroline Derpienski. Celebrytka pisała do jej męża?

Monika Wojgieniec upubliczniła wiadomości, w których Caroline Derpienski rzekomo zarzuca jej zainteresowanie Patrykiem wyłącznie ze względów finansowych, a nawet nazywa "wstrętną p*czą". Zaapelowała do celebrytki o zostawienie jej szczęśliwego obecnie związku w spokoju.

Jakim prawem Caroline Derpienski piszesz do mojego męża? Wara od mojej rodziny! Program się skończył dawno temu, jesteśmy dalej szczęśliwi! Nie liczą się tylko dollarsy, ale miłość i szacunek drugiej osoby, od której ty nigdy tego nie zaznasz — napisała ostro.

Caroline do tej pory nie odniosła się do oskarżeń Moniki.

  • Monika Wojgieniec o Caroline Derpienski
  • Monika Wojgieniec Ewa Chodakowska Joanna Krupa
  • Gala Business Power
n/z: Derpienski Caroline / Gala Business Power - 2023-10-20 / fot.KAPiF
KAPIF.pl
  • Philipp Plein
n/z: Derpienski Caroline / Philipp Plein - 2023-10-24 / fot.KAPiF
KAPIF.pl
[1/4] Monika Wojgieniec o Caroline DerpienskiŹródło zdjęć: © Instagram.com
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także