"Chłopaki do wzięcia". Alexandra rozpoczęła nowe życie. Dokonała sporej zmiany

Alexandra Natalie Boykow (Instagram)
Alexandra Natalie Boykow (Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram

01.12.2023 09:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Chłopaki do wzięcia". Alexandra dała się poznać widzom, gdy szukała miłości wspólnie ze swoim bratem, Adamem. Obecnie jej życie wygląda zupełnie inaczej. Jest w trakcie terapii hormonalnej, jakiś czas temu udało jej się również schudnąć aż 40 kilogramów.

Chłopaki do wzięcia to popularny program emitowany na Polsat Play, w którym mężczyźni z małych miejscowości szukają szczęścia w miłości. Niektórzy z uczestników zyskują popularność na dłuższe lata. Alexandra brała udział w jednym z sezonów, w którym wystąpiła wspólnie ze swoim bratem bliźniakiem, Adamem. Obecnie stoi u progu nowego życia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Julia Wieniawa o świątecznych planach. Z kim je spędzi?

"Chłopaki do wzięcia". Alexandra lubiła bawić się stylem

W trakcie swojego udziału w polsatowskim programie Alexandra pokazała, że nie boi się żonglować stylami. Jej brat, Adam, na początku zdawał się nie do końca rozumieć zachodzącej w niej zmiany. Tak wypowiadał się o niej w Chłopakach do wzięcia, wówczas odnosząc się jeszcze do niej jako do swojego brata:

Najpierw wybrał styl emo, potem pomału zapuszczał włosy, zaczął się zmieniać, ubierać się inaczej i to dla mnie było trochę szokujące… Chłopak, a chciał wyglądać jak dziewczyna - powiedział.

Alexandra zdawała się jednak nie przejmować komentarzami swojego brata, w którego towarzystwie szukała sobie drugiej połówki. Od jakiegoś czasu w jej życiu nastał zupełnie nowy etap - jest w trakcie terapii hormonalnej. Na swoich mediach społecznościowych dzieliła się również progresem operacji, dzięki którym dostosowała swój wygląd do własnych oczekiwań.

Dieta cud?

Uczestniczka Chłopaków do wzięcia chwaliła się też jakiś czas temu swoim osobistym osiągnięciem w kwestii odchudzania. Udało jej się zrzucić aż 40 kilogramów. Nie było to dla niej proste, ponieważ po podjęciu decyzji o terapii spadło na nią mnóstwo krytyki. Powołała się na eliksir życia jako na swoją metodę.

Pamiętacie Alexandrę?

Zobacz także