"Chłopaki do wzięcia". Dom Henia przeszedł metamorfozę. Trudno uwierzyć, że to te same wnętrza

"Chłopaki do wzięcia". Dom Henia przeszedł metamorfozę. Trudno uwierzyć, że to te same wnętrza

Metamorfoza domu Henia
Metamorfoza domu Henia
Źródło zdjęć: © Instagram, polsat

Henio z programu "Chłopaki do wzięcia" ma powody do radości. Odświeżone wnętrza jego domu są nie do poznania. Zobaczcie sami.

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych uczestników programu "Chłopaki do wzięcia" jest Henio. Mężczyzna wiedzie szczęśliwe życie u boku Marysi. Para postanowiła nieco odświeżyć wnętrza swojego domu. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Chłopaki do wzięcia". Dom Henia po remoncie 

Henio z "Chłopaków do wzięcia" prowadzi gospodarstwo rolne. To, jak mieszka, mieliśmy niejednokrotnie okazję zobaczyć na ekranie telewizorów. Wnętrza, choć zadbane, wymagały odświeżenia. Wszyscy pamiętamy intensywnie zielony kolor ścian, starą podłogę i obrazy religijne.

Ukochana w końcu umówiła Henia na remont. W ostatnim odcinku pokazano jedynie część odnowionego wnętrza. Po zielonych ścianach nie ma już śladu. Zmieniła się także podłoga. Wygląda na to, że przed zakochanymi jeszcze sporo pracy, a finalny efekt zobaczymy najpewniej w kolejnych odcinkach.

"Chłopaki do wzięcia". Czy Henio i Marysia wezmą ślub?

Tak poważny krok, jak wspólne zamieszkanie, a później remont gniazdka zakochanych nasuwa pytanie, czy Marysia i Henio zdecydują się na kolejny etap, jakim są zaręczyny, a następnie ślub. Widzowie z pewnością byliby wniebowzięci. Para wybierała się już nawet po pierścionek, ale finalnie im się to nie udało. Henio jednak zapewnił, że nie rozmyśli się w sprawie ślubu z Marysią.

  • Dom Henia z "Chłopaków do wzięcia"
  • Dom Henia z "Chłopaków do wzięcia"
  • Dom Henia z "Chłopaków do wzięcia" - po remoncie
[1/3] Dom Henia z "Chłopaków do wzięcia"Źródło zdjęć: © Polsat
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także