Chylińska i Wieniawa chciały przerwać występ w "Mam Talent". W obronie stanęli prowadzący i publiczność

Chylińska i Wieniawa chciały przerwać występ w "Mam Talent". W obronie stanęli prowadzący i publiczność

Julia Wieniawa i Agnieszka Chylińska chciały przerwać występ uczestnika w "Mam Talent!"
Julia Wieniawa i Agnieszka Chylińska chciały przerwać występ uczestnika w "Mam Talent!"
Źródło zdjęć: © YouTube
06.04.2024 20:55

W sobotni wieczór 6 kwietnia zadebiutował nowy odcinek "Mam Talent!". Na scenie pojawił się Pan Savyan, którego występ nie spodobał się za bardzo Agnieszce Chylińskiej i Julii Wieniawie.

"Mam Talent!" to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych ostatnich kilkunastu lat. Na antenie TVN emitowany jest właśnie 15. sezon produkcji, a przed telewizorami nadal zbierają się miliony widzów, które oglądają najbardziej nietypowe i imponujące talenty w Polsce.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Mam Talent! - Wieniawa i Chylińska chciały przerwać występ uczestnika

W sobotę 6 kwietnia 2024 roku wyemitowano kolejny odcinek z castingów "Mam Talent!", gdzie jednym z uczestników był skądinąd znany Pan Savyan, autor utworów "Co dobrego?", czy "W Kolorku Amaretto", które spotkały się z ciepłym przyjęciem internautów, podbiły TikToka, a także zdobyły miliony odsłon na YouTubie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

PAN SAVYAN - W KOLORKU AMARETTO (NAJBARDZIEJ OFFICIAL VIDEO)

I o ile występ docenili ekspresowo prowadzący Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski, którzy kojarzyli nawet Pana Savyana z jego viralowych hitów, to na performance artysty mniej entuzjastycznie zareagowało jury programu - może oprócz Marcina Prokopa, który określił uczestnika "seksowną bestią".

Wieniawa i Chylińska krytycznie o uczestniku: "to brak instynktu samozachowawczego"

Pierwsza przycisk kliknęła Julia Wieniawa, która początkowo nie wiedziała, czy "to jest szaleńcza odwaga, czy brak instynktu samozachowawczego". Wykon chciała też przerwać Agnieszka Chylińska, która po reakcji prowadzących i jury stwierdziła jednak:

Prawda jest też taka, że muzykę uprawia się dla ludzi. Skoro ludziom się podobało.. Idź pan, jestem na tak.

Za przejściem Pana Savyana był również Marcin Prokop i tylko Julia Wieniawa postanowiła zagłosować na "nie". Myślicie, że ma szansę wystąpić w półfinałach na żywo?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także