Cleo zareagowała na staging Luny. Porównała ją do wielkiej gwiazdy. "O wow. Wygląda światowo"

Cleo zareagowała na staging Luny. Porównała ją do wielkiej gwiazdy. "O wow. Wygląda światowo"

28.04.2024 17:40, aktualizacja: 02.05.2024 16:46

Luna za chwilę wystąpi w Szwecji, reprezentując Polskę w konkursie Eurowizji. Co na temat jej stagingu powiedziała Cleo, która także wystąpiła w tym konkursie? Porównała Lunę do gwiazdy światowego formatu!

Luna pokonała w preselekcjach wielu kandydatów. Na drugim miejscu znalazła się Justyna Steczkowska, która dla wielu była "pewniakiem". Na czwartym miejscu można było zauważyć Nataszę Urbańską. Jednak to właśnie piosenka "The Tower" zabrzmi na scenie w Szwecji po tym, jak zapowiedziany zostanie występ reprezentantki naszego kraju. Co o Lunie może powiedzieć Cleo, która już zaliczyła występ na scenie Eurowizji? Jak ocenia szanse piosenkarki?

Cleo zareagowała na staging Luny. Porównała ją do światowej gwiazdy

Wiele osób krytykuje to, jak prezentuje się Luna. Jak wokalistkę ocenia koleżanka po fachu - Cleo, która na scenie Eurowizji zaprezentowała się w mini spódnicy, inspirowanej strojem ludowym?

O wow. Jaki outfit. Fajny. Wygląda światowo. W klimacie Lady Gagi. Później pewnie sobie przesłucham cały występ, natomiast jeśli chodzi o kwestie wizualne, to wygląda bardzo ładnie.

Cleo o szansach Luny na Eurowizji

Cleo, wraz z Donatanem i "Słowiankami", które ubijały masło, zajęli 14. miejsce podczas Eurowizji w 2014 roku, a więc już dziesięć lat temu. W ubiegłym roku Blanka "Bejba" zajęła 19. miejsce. Na jaką lokatę możemy liczyć w 2024 według Cleo?

Ja to powtarzam co roku - Eurowizja rządzi się swoimi prawami, więc nie mam zielonego pojęcia. Ale jak co roku - trzymam za każdego reprezentanta bardzo mocno kciuki i czekamy na wyniki, bo sama nie wiem, jak typować.

Które miejsce typujecie?

Luna
Luna© Instagram
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także