Co nowego w serialu "Na Wspólnej"? Będzie się działo!

"Na Wspólnej"
"Na Wspólnej"
Źródło zdjęć: © TVN

08.09.2023 15:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do sieci trafił właśnie zwiastun najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej". Co takiego wydarzy się w życiu mieszkańców ulicy Wspólnej?

Serial Na Wspólnej jest emitowany na antenie TVN od stycznia 2003 roku. Jego bohaterami są mieszkańcy spółdzielni przy tytułowej ulicy Wspólnej w Warszawie. Przez lata przez produkcję przewinęła się cała plejada najwybitniejszych aktorów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Nasza reporterka jakiś czas temu miała szansę porozmawiać z Grażyną Wolszczak, która opowiedziała nam o początkach serialu.

Pamiętam castingi, które odbywały się tygodniami, kiedy zostałam wyłoniona ta grupa kilkunastu osób, założycieli, aktorów. To było wielkie wyróżnienie. Tez pamiętam, bo zaczęliśmy pracę na trzy kamery, co było kompletnie nowym doświadczeniem, że 20 minut było przeznaczone na scenę, a zwykle robiło się to kilka godzin. Więc naprawdę parę takich momentów przełomowych – wspomniała aktorka początki na planie.

Co nowego w serialu "Na Wspólnej"?

Produkcja serialu zadbała o to, by widzowie przeżywali emocje podczas oglądania najnowszego sezonu "Na Wspólnej". Na planie pojawią się nowi aktorzy, którzy nieźle namieszają w życiu mieszkańców ulicy Wspólnej. Nie zabraknie intryg, romansów i rozpadów związku.

Bądźcie na bieżąco i oglądajcie!

  • Na Wspólnej
  • Na Wspólnej
  • Na Wspólnej
  • Na Wspólnej
[1/4] Na WspólnejŹródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także