Co słychać u Zuzi z "Chłopaków do wzięcia" po rozstaniu z Tancerzem? Zaskakujące wieści! "Zależy mi głównie na rozmowach o wierze"

Tancerz i Zuzia
Tancerz i Zuzia
Źródło zdjęć: © Facebook

15.01.2024 17:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tancerz i Zuzia znani widzom z programu "Chłopaki do wzięcia" niedawno się rozstali. Para wciąż jest małżeństwem, ale ich uczucie nie przetrwało. Na drodze stanęła codzienność.

Fani programu "Chłopaki do wzięcia" z pewnością pamiętają związek Roberta i Zuzi. Uczestnik programu długo nie mógł znaleźć kogoś, kogo chciałby obdarzyć prawdziwym uczuciem. W końcu się udało! Na jego drodze stanęła Zuzia, z którą wziął ślub w trakcie trwania programu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Tancerz i Zuzia z "Chłopaków do wzięcia" rozstali się

Parę szybko dopadła szara codzienność i kłopoty finansowe. Chcąc wybudować wymarzony dom postanowili, że Zuzia wyjedzie do pracy do Niemiec. Był to początek końca ich związku, bowiem Tancerz źle znosił rozłąkę.  

Prawie rok temu dowiedzieliśmy się, że para się rozstała. Zuzia przekazała wieści za pośrednictwem Instagrama. 

Tak naprawdę, tak szczerze mówiąc, no to nie jesteśmy razem już. Nie mamy rozwodu, ale nie jesteśmy razem. (...) To nie było tak jednostronnie, to z dwóch stron poszło. (...) Po prostu wyjechałam i tak dalej, no i to wszystko się rozeszło - pisała.

Robert długo nie mógł się pogodzić ze stratą ukochanej. A jak teraz radzi sobie Zuza?

Zuzia z "Chłopaków do wzięcia" układa sobie życie na nowo

Zuzia wciąż mieszka w Niemczech, gdzie próbuje zacząć wszystko od nowa. Była uczestniczka "Chłopaków do wzięcia" zamieściła w sieci ogłoszenie. Czyżby brakowało jej towarzystwa?

Hej. Na wstępie zaznaczę, że nie jest to post randkowy, nie szukam tutaj miłości. Ale za to chętnie poznam kogoś z kim można pogadać (obojga płci) [...] Zależy mi głównie na rozmowach o wierze, wspólnym czytaniu Biblii, ale też mogą być luźne tematy - czytamy. 

Co Wy na to?

  • "Chłopaki do wzięcia"
  • "Chłopaki do wzięcia"
  • "Chłopaki do wzięcia"
  • "Chłopaki do wzięcia"
  • "Chłopaki do wzięcia"
  • "Chłopaki do wzięcia"
  • "Chłopaki do wzięcia"
  • "Chłopaki do wzięcia"
[1/8] "Chłopaki do wzięcia"Źródło zdjęć: © Facebook
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także