Córka Alicji Węgorzewskiej z "The Voice Senior" ma już 21 lat. Amelia wyrosła na zjawiskową piękność!

Córka Alicji Węgorzewskiej jest już dorosła
Córka Alicji Węgorzewskiej jest już dorosła
Źródło zdjęć: © AKPA

09.02.2024 12:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Alicja Węgorzewska od lat publicznie pokazuje się z córką. Amelia bywała z nią na największych eventach, wspólnie pozując na ściankach. Jakiś czas temu mogliśmy zobaczyć ją na jednym z wydarzeń w Warszawskiej Operze Kameralnej. Amelia jest już dorosła i zachwyca pięknem. Podobieństwo do popularnej mamy jest uderzające!

Alicja Węgorzewska jest jedną z najpopularniejszych śpiewaczek operowych w naszym kraju. Występowała na największych scenach świata, między innymi w Budapeszcie, Berlinie czy w Wiedniu. Od niedawna zasiada w jury "The Voice Senior" w Telewizji Polskiej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Życie rodzinne Alicji Węgorzewskiej. Córka jest dla niej najważniejsza

Od kilkunastu już lat Alicja Węgorzewska zabiera Amelię na publiczne wydarzenia. Dlatego też córka gwiazdy muzyki dorastała na naszych oczach i każdy mógł śledzić to, jak zmieniała się przez lata. Dla artystki życie rodzinne jest niezwykle ważne, a córkę kocha bezgranicznie, o czym nie raz wspominała podczas wywiadów. W rozmowie z "Super Expressem" opisała ich bliską relację, dodając, że Amelia jest bardzo wrażliwa, rozsądna i inteligentna.

- Kocham ją miłością bezgraniczną. (...) Gdy tylko jestem w domu, staramy się spędzać ze sobą maksymalnie dużo czasu, śmiejemy się, jemy wspólny obiad, a przede wszystkim bardzo dużo ze sobą rozmawiamy - powiedziała o relacjach z córką Węgorzewska.

Córka Alicji Węgorzewskiej wyrosła na prawdziwą piękność. Jest bardzo podobna do matki

Jakiś czas temu, po kilku latach przerwy, Amelia Whiskerd pokazała się publicznie. Jej podobieństwo do matki jest uderzające, a ich znakiem rozpoznawczym są długie, ciemne włosy. Dzisiaj córka Alicji Węgorzewskiej ma już 21 lat i na co dzień studiuje w Warszawskiej Szkole Filmowej.

Córka Alicji Węgorzewskiej, Amelia Whiskerd imponuje urodą
Córka Alicji Węgorzewskiej, Amelia Whiskerd imponuje urodą© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także