"Coś ty zrobił?". Piotr Gąsowski komentuje odejście Macieja Dowbora z Polsatu

Piotr Gąsowski nie wiedział, że Maciej Dowbor chce odejść z Polsatu
Piotr Gąsowski nie wiedział, że Maciej Dowbor chce odejść z Polsatu
Źródło zdjęć: © KAPiF

15.06.2024 12:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po tym jak Maciej Dowbor odszedł z Polsatu, nie milkną wypowiedzi kolegów i koleżanek z branży, którzy nie mogą nadziwić się jego decyzji. Wśród nich jest także Piotr Gąsowski, który publicznie wyznał, że nic nie wiedział o decyzji kolegi.

Maciej Dowbor 12 czerwca na swoim profilu na Instagramie poinformował, że po 20 latach przestaje współpracować z Polsatem. Chociaż były pojedyncze osoby, które wiedziały o tym, że prezenter rezygnuje z pacy, dla większości osób z branży był to prawdziwy szok. Wśród nich był także Piotr Gąskowski, z którym Dowbor przyjaźni się od wielu lat. Widzowie uwielbiali ich duet w "Twoja twarz brzmi znajomo".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Piotr Gąsowski ubolewa nad odejściem Dowbora

Decyzję Dowbora niezwykle ciężko przyjął jego były już kolega ze stacji, Piotr Gąsowski. Były ekranowy partner Dowbora nie wiedział wcześniej o jego odejściu i zdecydował się publicznie wyrazić swoje zaskoczenie w mediach społecznościowych.

Drogi Maćku! A jednak to prawda, że odchodzisz. W takim razie zaczynam tęsknić i łzy ronić! Coś ty zrobił? To ja po całej wielkiej burzy wracam do programu, a ty nagle "wysiadasz", a w zasadzie "wyskakujesz" z rozpędzonego samolotu!? Mam nadzieję, że wziąłeś jakiś spadochron, a jeśli wziąłeś, to że ci się otworzy przed lądowaniem na twardym gruncie! - możemy przeczytać na Instagramie gwiazdora.

Dodatkowo Piotr Gąsowski nie omieszkał nazwać Dowbora jednym z najlepszych prezenterów w kraju, a żeby post nie brzmiał zbyt poważnie, to wplótł do niego humorystyczny akcent. Zaznaczył, że tuż przed Dowborem na podium znajdują się on i Krzysztof Ibisz.

Powody odejścia Dowbora z Polsatu

Chociaż w swoim oświadczeniu Maciej Dowbor zaznaczył, że nie odszedł z Polsatu ze względu na konflikt z dyrektorami i obecnie nie planuje nowych wyzwań zawodowych, dużo mówi się o tym, że prezenter już niedługo znowu może pojawić się na ekranach naszych telewizorów.

Plotkuje się o tym, że Dowbor miałby przejść do TVP, gdzie zaproponowano mu i jego mamie występ w rodzinnym show. Podobno, jeśli pierwszy program wypadnie dobrze, a współpraca Dowborów ze stacją będzie przebiegać dobrze, rodzinnych duet stanie przed kamerą jako para prowadzących "Pytania na śniadanie". Katarzyna Dowbor jednak zdementowała te doniesienia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także