Czystki w jury "Twoja twarz brzmi znajomo"? Gwiazdy mają zniknąć. "Odchodzi na pewno"

Polsat szykuje zmiany w "Twoja twarz brzmi znajomo" (fot. KAPiF)
Polsat szykuje zmiany w "Twoja twarz brzmi znajomo" (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF

18.05.2024 20:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Twoja twarz brzmi znajomo" już wkrótce będzie wyglądać zupełnie inaczej? Z planu docierają kolejne informacje na temat możliwych roszad. Portal dotarł do źródła zza kulis.

Zakończyła się kolejna, jubileuszowa edycja "Twoja twarz brzmi znajomo". Pierwszą odsłonę widzowie mieli okazję zobaczyć 10 lat temu, w 2014 roku. Jak można się domyślić, stacja już teraz zamierza wprowadzić szereg zmian, aby zaskoczyć przy okazji następnego sezonu. Co ciekawe, spory wpływ na to mogą mieć... sami jurorzy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Źródło z planu "Twoja twarz brzmi znajomo": "Sypie się jury"

Portal ShowNews skontaktował się z informatorem pracującym dla Polsatu, który przekazał zaskakujące wieści. Nie wszystkim widzom popularnego show to się spodoba. Wszystko wskazuje na to, że jury w większości pożegna się ze swoimi stanowiskami. O rezygnacji myśli Małgorzata Walewska, a Robert Janowski jest już co do tego pomysłu zupełnie przekonany.

Małgorzata Walewska jest trochę zmęczona programem i zastanawia się co dalej. 20. edycji to akurat piękna liczba. Kocha ten program, ale zabiera jej dużo czasu. A to oznacza, że sypie się jury. Janowski odchodzi na pewno. Walewska się zastanawia. Rock może być pewny swego, Gąsowski tak samo.

Polsat już teraz ma zastanawiać się nad tym, w jaki sposób zapełnić lukę po Janowskim. Chce postawić na kogoś młodszego, jednak rozmowy z Kacprem Kuszewskim nie przyniosły spodziewanego efektu.

Skoro odchodzi Janowski, a na jego miejsce ciągle nikogo nie znaleziono, pojawił się pomysł, aby odmłodzić jury. Jego zastępcą miał być Kacper Kuszewski, ale poinformował, że na inne plany - czytamy.

Piotr Gąsowski zostaje w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Publiczność może być jednak pewna tego, że w składzie jury zostanie Piotr Gąsowski. Były prowadzący programu zdaje się czuć jak ryba w wodzie w nowej roli. Maciej Dowbor potwierdził, że prezenter nie zamierza rezygnować z posady i nadal ma sporo do powiedzenia.

Jest naprawdę charyzmatyczny. Uważam, że pierwszy sezon jest trochę na przetarcie, a w kolejnych sezonach mógłby pokazać jeszcze więcej swojego pazura, którego niewątpliwie Piotr ma. Jest niezwykle inteligentną postacią, z nieszablonowym poczuciem humoru i myślę, że może nam jeszcze wiele zaoferować jako juror - przekazał.
Jury ostatniej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" (fot. AKPA)
Jury ostatniej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" (fot. AKPA)© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także