Dagmara Kaźmierska pokazała dzikie pląsy z Marcinem Hakielem. Ależ oni dokazują!

Dagmara Kaźmierska pokazała dzikie pląsy z Marcinem Hakielem. Ależ oni dokazują!

Dagmara Kaźmierska pokazała, jak wyglądają próby do "Tańca z Gwiazdami".
Dagmara Kaźmierska pokazała, jak wyglądają próby do "Tańca z Gwiazdami".
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
Ignacy Węgrzyn
21.02.2024 12:52

Nowa edycja "Tańca z Gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami. Dagmara Kaźmierska, która zaprezentuje się na parkiecie w towarzystwie Marcina Hakiela pokazała, jak wyglądają ich próby.

Już wkrótce na antenie telewizji Polsat zadebiutuje nowa edycja uwielbianego przez widzów "Tańca z Gwiazdami". Trzeba przyznać, że lista uczestników tanecznego show prezentuje się niezwykle imponująco. Dyrektor programowy stacji pokłada wielkie nadzieje w 27. sezonie kultowego programu i nie szczędził grosza na gwiazdy, które zaprezentują swoje tańce w walce o kryształową kulę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel przygotowują się do pierwszego odcinka "Tańca z Gwiazdami"

Zaproszenie do programu przyjęła m.in. Dagmara Kaźmierska. Była gwiazda show "Królowe życia" skazana za sutenerstwo powalczy o sympatię i głosy widzów "Tańca z Gwiazdami" u boku weterana programu Marcina Hakiela. Pomysł produkcji, by to właśnie były mąż Kasi Cichopek partnerował kontrowersyjnej celebrytce, narobił sporo zamieszania w mediach.

Chociaż w kuluarach spekulowano o tym, że para nie pała do siebie sympatią, to jednak sami zainteresowani zdecydowali się jakiś czas temu zdementować pojawiające się plotki. Hakiel nie ukrywał, że choć miał początkowe obawy przed dobraną mu celebrytką, ze względu na jej kontuzję nogi, to jednak o żadnym konflikcie nie było mowy. Sama Dagmara także ciepło wypowiadała się o swoim trenerze.

Jak się dowiedziałam, że to on (Marcin Hakiel - przyp. red.), to taka byłam bardzo zadowolona, wbrew temu, że gdzieś tam w jakimś pisemku było, że Kaźmierska niezadowolona, wściekła, że ja mówię, że ,,Hakiel przechodzony towar, czy temat'', że ja chciałam młodego. A to jest świetny, energiczny chłopak - przyznała Dagmara Kaźmierska w rozmowie ze ,,Światem Gwiazd''.

Dagmara Kaźmierska relacjonuje próby z Marcinem Hakielem

Wszystko wskazuje na to, że była "Królowa życia" i słynny tancerz, faktycznie świetnie się dogadują. Uczestnicy nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" rozpoczęli już wspólne treningi, a w mediach społecznościowych nie szczędzą relacji z sali prób.

Jak możemy zobaczyć na relacjach udostępnionych na Instagramie, Hakiel i Kaźmierska pomiędzy "intensywnymi" przygotowaniami do walki o kryształową kulę zajadają się wafelkami, a humory zdecydowanie im dopisują. Być może to właśnie relacje z przygotowań do pląsów definitywnie zakończą wszelkie spekulacje o ich rzekomo osobliwej relacji.

Czekacie na ich wspólny debiut w "Tańcu z Gwiazdami"?

Dagmara Kaźmierska pokazała, jak wyglądają próby do "Tańca z Gwiazdami".
Dagmara Kaźmierska pokazała, jak wyglądają próby do "Tańca z Gwiazdami".© Instagram
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także