Dagmara Kaźmierska spędziła ponad rok za kratami. Pobyt w więzieniu dał jej w kość: "Całe noce wyłam"

Dagmara Kaźmierska spędziła ponad rok za kratami. Pobyt w więzieniu dał jej w kość: "Całe noce wyłam"

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska
Źródło zdjęć: © Instagram
31.08.2023 13:30, aktualizacja: 05.09.2023 11:53

Dagmara Kaźmierska wspomniała swój pobyt w więzieniu. Ile czasu tam spędziła? Za kim tęskniła najbardziej i jak radziła sobie z tęsknotą?

Dagmara Kaźmierska była największą gwiazdą programu Królowe życia. Choć format nie jest już produkowany, celebrytka wciąż utrzymuje popularność i jest na topie. Na Instagramie śledzi ją ponad milion osób, co stanowi fenomenalny wynik. Poza tym rozwija swoje biznesy w Polsce i Egipcie.

Dagmara Kaźmierska o pobycie we więzieniu. Co zdradziła?

W jednym z wywiadów, którego Dagmara udzieliła kilka lat temu, opowiedział o swojej przeszłości, która nie zawsze było tak kolorowa, jak obecne jej życie. Kaźmierska siedziała w więzieniu, w którym spędziła 14 miesięcy.

Królowa życia, w 2009 roku, na wniosek Prokuratury Okręgowej w Świdnicy, została zatrzymana za prowadzenie agencji towarzyskiej i skazana prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji.

Nic tam się złego nie dzieje człowiekowi z wyjątkiem tego, że nie ma wolności, gdzie to jest najważniejsze, bo zdrowie masz. Najgorsze, co może być, jest rozłąka z bliskimi, tęsknota. To się nie da opisać – powiedziała w programie W łóżku z Oskarem, zrealizowanym dla wp.pl.

Kaźmierska jest bardzo związana z synem, Conanem, który w chwili, gdy jego mama trafiła do więzienia, miał zaledwie 8 lat. Jak wspomina Dagmara, z powodu nieuniknionej rozłąki, przepłakała mnóstwo nocy i nie mogła się pogodzić z całą sytuacją. Tęsknota za dzieckiem była bowiem ogromna.

Ja całe noce wyłam. Ja byłam czarna, sina fioletowa z płaczu – powiedziała Kaźmierska.

Podobnie reagował jej syn, który płakał w poduszkę. Po wyjściu na wolność uświadomiła sobie, że już nigdy więcej nie może doprowadzić do tak długiej rozłąki z dzieckiem.

Dagmara Kaźmierska z synem
Dagmara Kaźmierska z synem© Instagram
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska© Instagram
Dagmara Kaźmierska z synem
Dagmara Kaźmierska z synem© Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także