"Damy i wieśniaczki". Caroline Derpieński zmieni szpilki na gumofilce i poprowadzi auto sprzed 2022 roku. "Witam w ten dolarsowy poranek"

Caroline Derpieński
Caroline Derpieński
Źródło zdjęć: © Instagram

30.09.2023 08:52

Caroline Derpieński żyje tak, jak chciałoby żyć mnóstwo osób, które na co dzień muszą zajmować się np. gospodarstwem rolnym. Jak poradzi sobie modelka w oborze?

Caroline Derpieński to modelka, która pracuje w Miami. Kobieta chwali się też związkiem ze starszym milionerem, Jackiem. Jej dolarsowe życie można śledzić w mediach społecznościowych. Czy będzie w stanie zastąpić kogoś, kto codziennie haruje od świtu do nocy?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Damy i wieśniaczki" z Caroline Derpieński

Już w słynnym odcinku show Kuby Wojewódzkiego Caroline Derpienski zapowiedziała, że weźmie udział w programie "Damy i wieśniaczki". Choć jeszcze showman musiał upewnić się, w jakiej roli zobaczymy celebrytkę, to potwierdziła ona, że będzie damą, która zamieni się na miejsca z wieśniaczką.

Właśnie pochwaliła się też zwiastunem programu, który niedługo trafi na ekrany. Jesteście gotowi na to, co można tam zobaczyć?

Caroline Derpieński w gumofilcach

Choć może być to dla niej szok, modelka zgodziła się na udział w programie i już niedługo obejrzymy odcinek z nią w roli głównej. Kobieta udostępniła też w sieci zwiastun programu.

Widzimy w nim jej wystawne życie, zestawione z życiem innej kobiety. Luksus i bogactwo kontrastuje z ciężką pracą od świtu do zmierzchu.

Jak się okazuje, Caroline będzie musiała zmierzyć się z niewyobrażalnymi trudami. Ponieważ zostanie wysłana do obory, raczej zamieni szpilki od światowych projektantów na gumofilce. Czy na jej uroczych stópkach nie zrobią się pęcherze? Jak zniesie obecne tam zapachy i czy wie, jak trzymać widły? Widzimy też, że sportowe auta prosto z salonu Caroline zamieni na stare auto. Choć, co ważne, samochód ma lakier w stylowym, czerwonym kolorze.

Caroline Derpieński sprawdzi się również w roli kelnerki. Czy uda jej się obsługiwać gości tak, jak sama jest obsługiwana w najlepszych restauracjach? Niedługo będziemy się mogli o tym przekonać. Z pewnością ten odcinek programu "Damy i wieśniaczki" będzie jednym z najciekawszych.

Zamierzacie oglądać?

  • Caroline Derpieński w programie "Damy i wieśniaczki" - zwiastun
  • Caroline Derpieński w programie "Damy i wieśniaczki" - zwiastun
  • Caroline Derpieński w programie "Damy i wieśniaczki" - zwiastun
  • Caroline Derpieński w programie "Damy i wieśniaczki" - zwiastun
[1/4] Caroline Derpieński w programie "Damy i wieśniaczki" - zwiastun Źródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także