Daria Marx spotyka się z Ochmanem? Powiedziała, co ich łączy [WIDEO]

28.12.2023 14:57, aktual.: 11.01.2024 22:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Daria Marx w rozmowie z "Jastrząb Post" wyznała, czy z chęcią wystąpiłaby na Eurowizji i co łączy ją z Krystianem Ochmanem. Na to wygląda, że razem z kolegą po fachu widują się całkiem często.

Podczas jednego z ostatnich wydarzeń złapaliśmy Darię Marx, aby zadać jej kilka pytać w związku ze zbliżającą się przyszłoroczną Eurowizją. Artystka wyznała nam, kogo najbardziej widzi w roli reprezentanta Polski podczas wielkiego konkursu piosenki.

Ja w ogóle zawsze będę za Tribbsem, ponieważ my się też znamy prywatnie, bardzo lubię jak ktoś otacza się też środowiskiem międzynarodowym, bo to też daje mu znacznie większą szansę na Eurowizji i w ogóle takie obeznanie. A jakby nie było, to stał się on też takim specjalistą od Eurowizji, natomiast tu byłaby kwestia odpowiedniej wokalistki czy wokalisty, bo to też jest istotne - powiedziała.

Z utworów najbardziej w ucho wpadły jej piosenki stworzone przez Roksanę Węgiel:

Natomiast z oryginalności utworów, jeśli nie miałby to być taki towar eksportowy, to może jedna z tych młodych dziewczyn, np. Roksana Węgiel? Ma doświadczenie i wspaniale nas reprezentowała parę lat temu. Ja jednak jestem osobą, która patrzy na statystyki, niż strzelanie w ciemno.

Co sądzi o Justynie Steczkowskiej?

Jakie jest jej zdanie na temat znanej polskiej diwy, Justyny Steczkowskiej? Marx wprost przyznaje, że starsza koleżanka bardzo jej imponuje. Wspomniała jednak, że ma pewien problem lingwistyczny. Wszystko rozbija się o język angielski:

Uwielbiam Justynę. Jestem pewna, że występ Justyny byłby na pewno dobry, bo my nawet mówiłyśmy kiedyś o jakiejś współpracy razem. Wiem, że Justyna nie do końca czuje się w języku angielskim, bo kiedyś mi to powiedziała, natomiast ja jestem jej ogromną fanką. I też na Eurowizji widziałam taki trend, że zawsze są dwa sposoby podejścia do tego: albo jest to piosenka hitowa, albo bardzo artystyczna. Ja lubię piosenki artystyczne, jeśli to idzie w zgodzie bycia świetnym muzykiem, profesjonalnie wyszkolonym i Justyna po prostu jest taką osobą.

Ona sama byłaby w stanie wystąpić na eurowizyjnej scenie?

Byłabym zaskoczona, ale też nie chcę mówić, że nie, bo też nie jestem człowiekiem, który jest zawsze nastawiony w jedną stronę, bo to świadczyłoby o tym, że się nie rozwijam, więc może jak pewne rzeczy się pozmieniają w środowisku i dla mnie, to kto wie. Ale ja nigdy nie czułam takiego pociągu w tą stronę, bo ja się źle czuję w konkursach - stwierdziła.

Ma kontakt z Krystianem Ochmanem

Na sam koniec zapytaliśmy Darię o to, czy ma kontakt z Krystianem Ochmanem. Okazuje się, że niedawno spotkała się ze swoim byłym konkurentem o udział na Eurowizji. Występowali wspólnie podczas muzycznej eventu.

Mam. Niedawno się widzieliśmy. Graliśmy razem na French Touch. Nie tak, że się spotykamy, natomiast wydaje mi się, że mamy kontakt - podsumowała.

Co o tym sądzicie?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także