"DDTVN": gwiazda programu w ogniu krytyki. "Jest okropnie irytująca"

"DDTVN": gwiazda programu w ogniu krytyki. "Jest okropnie irytująca"

Prowadzący "DDTVN" (fot. AKPA)
Prowadzący "DDTVN" (fot. AKPA)
Źródło zdjęć: © AKPA
20.09.2023 12:10

"Dzień Dobry TVN". Widzowie krytykują Ewę Drzyzgę. Czym im podpadła? Oto co pisali na profilu śniadaniówki w mediach społecznościowych.

"Dzień Dobry TVN" to program śniadaniowy, który zadebiutował na antenie TVN w 2005 roku. Jakiś czas temu przeprowadzono w nim poważne roszady personalne. Z pracą w formacie pożegnało się kilkoro dziennikarzy: Małgorzata Rozenek, Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme, Filip Chajzer i Andrzej Sołtysik.

20 września wydanie "DDTVN" poprowadzili Ewa Drzyzga (wcześniej pracowała z Woźniak-Starak) oraz Krzysztof Skórzyńskiej (wcześniej pracował z Rozenek).

"Dzień Dobry TVN": Ewa Drzyzga w ogniu krytyki

Niestety, nie wszystkim spodobała się postawa Ewy, którą oskarżono o... przerywanie gościom.

Pani Ewo, przerwała pani Jankowi i nie pozwoliła skończyć wątku. Nieładnie, proszę tego więcej nie robić – napisał widz na profilu śniadaniówki na Instagramie.

W podobnym tonie wypowiedział się inna użytkowniczka.

Pani Ewa cały czas przerywa rozmowę – wszystkim, wtrąca swoje 3 grosze i nie można posłuchać rozmowy do końca – podzieliła się refleksją.

Głos innej osoby był jeszcze mocniejszy. Fanka programu oskarżyła Ewę o to, że jej wypowiedzi bywają zbyt pretensjonalne i przesycone emocjami.

Pani Ewa jest okropnie irytująca bulwersowaniem się i pretensjonalnym wyrażaniem zdania na każdy temat. Proszę czasem spojrzeć z perspektywy innych osób. Nikt nie mówił o zamykaniu ludzi w domach na siłę. Może pracując w TV, nie rozumie się tego, ale są osoby, które pracują cały dzień w korpo i wolą pracować w domu, i nie tracić czasu na stanie w korkach, i dzięki temu mieć więcej czasu dla rodziny i przyjaciół, i nie czują się poszkodowani, nie przesiadując cały dzień z kolegami z pracy. Nie ma potrzeby się tak bulwersować – napisała internautka.

A Wy co myślicie na ten temat?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także