"DDTVN": gwiazda programu w ogniu krytyki. "Jest okropnie irytująca"

Prowadzący "DDTVN" (fot. AKPA)
Prowadzący "DDTVN" (fot. AKPA)
Źródło zdjęć: © AKPA

20.09.2023 12:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Dzień Dobry TVN". Widzowie krytykują Ewę Drzyzgę. Czym im podpadła? Oto co pisali na profilu śniadaniówki w mediach społecznościowych.

"Dzień Dobry TVN" to program śniadaniowy, który zadebiutował na antenie TVN w 2005 roku. Jakiś czas temu przeprowadzono w nim poważne roszady personalne. Z pracą w formacie pożegnało się kilkoro dziennikarzy: Małgorzata Rozenek, Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme, Filip Chajzer i Andrzej Sołtysik.

20 września wydanie "DDTVN" poprowadzili Ewa Drzyzga (wcześniej pracowała z Woźniak-Starak) oraz Krzysztof Skórzyńskiej (wcześniej pracował z Rozenek).

"Dzień Dobry TVN": Ewa Drzyzga w ogniu krytyki

Niestety, nie wszystkim spodobała się postawa Ewy, którą oskarżono o... przerywanie gościom.

Pani Ewo, przerwała pani Jankowi i nie pozwoliła skończyć wątku. Nieładnie, proszę tego więcej nie robić – napisał widz na profilu śniadaniówki na Instagramie.

W podobnym tonie wypowiedział się inna użytkowniczka.

Pani Ewa cały czas przerywa rozmowę – wszystkim, wtrąca swoje 3 grosze i nie można posłuchać rozmowy do końca – podzieliła się refleksją.

Głos innej osoby był jeszcze mocniejszy. Fanka programu oskarżyła Ewę o to, że jej wypowiedzi bywają zbyt pretensjonalne i przesycone emocjami.

Pani Ewa jest okropnie irytująca bulwersowaniem się i pretensjonalnym wyrażaniem zdania na każdy temat. Proszę czasem spojrzeć z perspektywy innych osób. Nikt nie mówił o zamykaniu ludzi w domach na siłę. Może pracując w TV, nie rozumie się tego, ale są osoby, które pracują cały dzień w korpo i wolą pracować w domu, i nie tracić czasu na stanie w korkach, i dzięki temu mieć więcej czasu dla rodziny i przyjaciół, i nie czują się poszkodowani, nie przesiadując cały dzień z kolegami z pracy. Nie ma potrzeby się tak bulwersować – napisała internautka.

A Wy co myślicie na ten temat?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także