Dominik Abus krytykowany za spadek formy. Mistrzowsko zareagował

Dominik Abus
Dominik Abus
Źródło zdjęć: © Instagram

09.11.2023 09:10

Dominik Abus z programu "Gogglebox" pokazał zdjęcie bez koszulki, a część internautów zaczęła wytykać mu spadek formy. Celebryta udzielił im mistrzowskiej odpowiedzi. Celna riposta?

Dominik Abus jest jednym z uczestników formatu TTV pt. "Gogglebox. Przed telewizorem". Przedsiębiorca budowlany występuje w nim u boku znanego strongmana i zawodnika sztuk walki, Krzysztofa Radzikowskiego.

Mężczyzna nie ogranicza się do występów w telewizji. Jest aktywny w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi go blisko 450 tysięcy osób. Poza tym rozwija swoje kanały w serwisach YouTube i TikTok.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dominik Abus bez koszulki. Spadła na niego krytyka

8 listopada Dominik zamieścił na Instagramie zdjęcie, do którego zapozował u boku swojej partnerki. Zapozował do niego bez koszulki.

Zawsze moja wina – podpisał kadr z kuchni.

Ku naszemu zdziwieniu, pod fotografią zaroiło się od komentarzy internautów, którzy zaczęli wytykać Dominikowi spadek formy.

Ale forma – jeden z nich napisał sarkastycznie.

Celebryta nie zamierzał pozostawić tego bez odpowiedzi. Odpisał krytykantom, pokazując, że siłownia nie jest w życiu priorytetem.

Wygląd nie jest najważniejszy, dzieciaku. Wnętrze człowieka się liczy – napisał.
Dominik Abus bez koszulki
Dominik Abus bez koszulki© Instagram

Życie prywatne Dominika Abusa

Na co dzień Dominika wspiera jego partnerka – Iga Muszakowska. Para ma razem jednego syna. Poza tym gwiazdor jest ojczymem dla dwóch synów z poprzedniego związku Igi. Zakochani chętnie pozują do wspólnych zdjęć. Profil Muszakowskiej na IG jest obserwowany przez ponad 100 tysięcy ludzi.

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także