Dominik Abus pęka z dumy. Jego młody syn stoczył walkę bokserską

Dominik Abus z żoną (fot. Instagram)
Dominik Abus z żoną (fot. Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram

03.10.2023 14:20, aktual.: 03.10.2023 14:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dominik Abus pełen dumy pochwalił się swoim synem, który przystąpił do walki bokserskiej. Oskar stawia swoje pierwsze kroki na ringu.

Dominik Abus to jeden z najlepiej rozpoznawalnych uczestników realisty show TTV "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym zgromadzone przed ekranem osoby żywo komentują przedstawiane im urywki z telewizyjnych programów.

Ci którzy śledzą social media Dominika wiedzą, że bardzo duży nacisk kładzie on na swoją rodzinę. Do zdjęć często pozuje ze swoją partnerką, nieraz jednak mogliśmy zobaczyć na jego instagramowym profilu także trójkę synów.

Jeden z nich, Oskar, najwyraźniej mocno wkręcił się w boks i sztuki walki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dominik Abus pochwalił się sukcesem syna

Na Instagramie Abusa widnieje zdjęcie przedstawiające dumnego tatę stojącego obok syna w bojowej pozie. Odziany w niebieski strój sportowy chłopak przygotowywał się do walki bokserskiej.

Chwilę przed walką - napisał pod fotką Abus.

Followersi gwiazdy "Gogglebox" ze sporym entuzjazmem zareagowali na zdjęcie. Post doczekał się także komentarza żony Dominika Abusa, Igi Muszakowskiej, posyłającej w odpowiedzi trzy serduszka. A jak poradził sobie Oskar na ringu? Jak możemy przeczytać na story jego mamy, udało mu się wygrać pierwszą walkę mistrzostw Polski młodzików.

Dominik Abus z synami (fot. Instagram)
Dominik Abus z synami (fot. Instagram)© Instagram

Jak mieszkają Dominik Abus i jego bliscy?

Jakiś czas temu przygotowaliśmy do Was artykuł z obszerną galerią, w której pokazaliśmy, jak na co dzień mieszkają Dominik i jego bliscy. Abusowie mają do dyspozycji nie tylko basen, ale również monumentalny salon oraz specjalny pokój, gdzie beztrosko oddają się grze na konsoli. Trudno nie odmówić im jednego: opływają w luksusy.

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także