Dopiero co zadebiutowali jako para. Teraz wystąpią razem w programie. Sylwia Bomba i Grzegorz Collins pokażą się w mundurach?

Sylwia Bomba, Grzegorz Collins
Sylwia Bomba, Grzegorz Collins
Źródło zdjęć: © KAPIF

22.10.2023 08:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Spekulacje, które trwały od kilku tygodni właśnie się zakończyły. Sylwia Bomba oficjalnie pokazała się z Grzegorzem Collinsem i potwierdziła, że są parą. Teraz okazuje się, że zostaną też partnerami w kolejnej produkcji telewizyjnej.

W nowym sezonie programu "Nasi w mundurach" będzie można zobaczyć Grzegorza Collinsa i Sylwię Bombę. Obydwoje dosłownie przed kilkoma godzinami zadebiutowali jako para na ściance. Czy program będzie ukazywał rodzące się między nimi uczucie?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Rok temu furorę zrobił program, w którym uczestnicy, znani z innych formatów, przechodzili wymagające szkolenie wojskowe. Nie było łatwo, bo szkolili ich dowódcy służb mundurowych z ogromnym doświadczeniem. Ostatnią edycję wygrał Krzysztof Ufnal, którego widzowie kojarzą z programu "Googlebox. Przed telewizorem".

Najnowsza edycja będzie bardziej urozmaicona, ponieważ do wojskowego przeszkolenia zaproszono także panie. W polskiej armii jest coraz więcej kobiet, które świetnie radzą sobie na poligonie. Czy celebrytki z programów "Gogglebox. Przed telewizorem", "Zakup w ciemno", "Diabelnie boskie" i "Życie na kredycie" poradzą sobie równie dobrze?

"Nasi w mundurach". Pokażą rodzące się uczucie?

Miłość rodzi się często w nieoczekiwanym momencie, także wtedy, gdy przechodzi się trudne chwile. Czy tak było z Sylwią Bombą i Grzegorzem Collinsem? Właśnie zadebiutowali jako para, choć o ich związku plotkowano już od kilku tygodni.

Gdy pokazali się razem w Sopocie, plotki wręcz wybuchły. Sylwia przestała ukrywać, że nie jest już singielką, jednak pytania o tożsamość partnera pozostawały bez odpowiedzi. Nie szczędziła jednak komplementów Collinsowi.

Ma świetne poczucie humoru, jest bardzo przystojny, kobieta może w jego towarzystwie czuć się atrakcyjnie i swobodnie. Przypuszczam albo nawet wiem, że wiele kobiet kocha się w Grzesiu - mówiła w rozmowie z nami.

Okazuje się, ze w każdej plotce jest ziarnko prawdy. Para nagrywała program w sierpniu, być może zatem będzie można zobaczyć, jak rodziło się między nimi uczucie.

Zamierzacie oglądać nowy sezon? Kibicujecie uczestnikom?

  • Wieczor Charytatywny Gwiazdy Dobroczynnosci
Collins Grzegorz  Bomba Sylwia
  • Wieczor Charytatywny Gwiazdy Dobroczynnosci
Collins Grzegorz  Bomba Sylwia
  • Wieczor Charytatywny Gwiazdy Dobroczynnosci
Collins Grzegorz  Bomba Sylwia
[1/3] Wieczor Charytatywny Gwiazdy Dobroczynnosci Collins Grzegorz Bomba Sylwia Źródło zdjęć: © KAPIF | KAPIF.pl
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także